Güzel söz - Şiirler Güzel sözler -->

Güzel söz

Tarih : Ekim 08, 2012 Yorum (0)Bir şiir yazmalısın bana... İçinde bana olan aşkın olmalı, biraz benden bahsetmeli biraz senden, Güzel birşey olmalı içinde nereden bilirim, Aşktan sevgiden işte. Unutmadan yarınlardan bahset gelecekten, umutla söyle hissettir bana!

Bir şiir yazmalısın bana İçinde Seni Seviyorum 'lu kelimeler olan...


Güzel sözNasıL anLatsam BiLmemki, NasıL söyLesem Sevgimi, Nasıl gözlerine bakarım! Utanır saklanırım bir köşeye, Kaçarım köşe bucak, Çocukca bir düş mü bu! Allahın bir Lütfumu bu... Hayatın bir anlamı oLmaLı Senden sebebLi, Bir dönüşüm oLmaLı gayri Günah nedenLi, baya bir hayLi zaman oldu sevmeyeLi NasıL anlatsam biLmem ki '' İçimdeki Sevgimi '''' Çarmıha geriyordum bu gece, Aşkı! Adım adım götürüyordum İdam sehpasına. Bir Cellat oluyordum bu gece, Son veriyordum Mecnundan kalma tek heceye! Sevmelere Yalan sözcüğünü ekliyordum artık! Senli benli cümleler kalmıyordu luğatımda ! Bitiyordu Sabret! Canına kıyıyor 'dum bu gece Aşkın! ... ''Gerçekleriyle yaşıyordum hayatı, Bire bir! Bazen Hırs bazen İntikam duygularıyla yaşıyordum! Tutuklanıyor 'dum kimsesiz gecelerimde! sana yazılıyordu elveda mektuplarım... Bir gece sabaha karşı sana doğup, bir ezan saati sana ölüyordum! Ben sana tapıyordum...


Gözlerimden okuyabiliyor 'musun Sevgilim... Duyabiliyor 'musun Kalp atışlarımı! deli'cek Sanki Bagrımı ! Anlıyabiliyor'musun Sevgilim Seni nasıl sevdiğimi... Sende yaşıyorum kendimi Sende zikrediyorum, Adımı... Akreple yelkovan arasında yaşıyorum hasreti, Yangınlar başlıyor sensizliğin gecelerinde Anlıyor'musun Sevgilim...

 '' Seni... SeviyorumGüzel sözler için Aşk sözleri yazılmış sevgiliye en güzel sözler


Öyle daralıyorum arada bir İşte ! Sensiz geçen gecenin eşliğinde, üçü beş geçe bir faça konuyor Sensizliğin sızısına, Damla damla akıtıyorum kimsesizliğe, Çaresizlikten öte değil  yalnızlığım, Nedensiz değil bu serhoşluğum, Arka mahallemde seni arayan çocukluğum ! Bir intihar gecesi çığlıklara Karışan Sesim! Yine Sensizliğe Gizlenmiş Ölüm! Ne yaşayabiliyorum Ne ölebiliyor'um !


Yaradan veriyordu ellerime sevgiyi
Bir parça dan çoktu bu sefer
gözlerinde görüyordum sevgilim...
Ve sen bir lütf sen bir şarkı
Sen benim için pahabiçil'emez bir hediyesin...

'' Tabiri yazılır Güzel söz 'ün kalemden kağıda. Bir şiir olu verir Aşk 'a, Sevgili 'yeyse sözler en güzel sözdür ''


Adım Aşk


'' Suçum bir insanın içinde duygu olarak bulunmak ''


En güzel sözler yazısı Ersin KARADAŞ tarafından yazılmıştır. Bir çok söz paylaşımı yapan yazar bir gecelik güzel söz 'den yarına milyonlarca doğar diyor. Eğer sende bu sözleri beğendiysen Sosyal medya olarak beğeni yapmanı tavsiye ederim. 
Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************