Şiir ve Ben - Güzel sözler ve Şiirler

24 Kasım 2012 Cumartesi0 yorum

Binlerce şiir ve güzel söz için '' Şiir ve ben '' başlığında bir yayın ortamı oluşturuldu. Bir çok Resimli şiirler, Güzel sözler, Facebook 'ta paylaşmak için mobil sözler ve bir çok özel sözlere ulaşabilirsiniz. 

Siirveben.net 'te ne bulabilirsiniz ?

Kısa şiirler yazılmıştır paylaşımlara açık bütün sosyal ortamlarda paylaşabilirsiniz. Sevdiklerinize gönderebilirsiniz, Dilerseniz yazıyı kopyalayıp duvarınıza yapıştırabilirsiniz. 

Aşk şiirleri en can alıcı şiirler için tabii ki siirveben.net diyoruz. Çünkü bir çok şairin arşivi bizimle, güncel yazılar ve paylaşımlar Aşka dair ne varsa. 

Şiir sayfaları için en güncel haliyle bilgi veririz. Bir çok sayfadan bir çok yazardan şiirler otomatik olarak sayfamıza düşer. 24 saat içinde onaylanır. ve şiir sayfaları bizim için çok önemlidir, Çünki biz ve şiir aynıdır. 

Resimli şiirler yaparız binlerce, Sayfalarımızda yayınlarız aradığınız ve bulduğunuz bir çok şiir tarafımızca işlenir ve dağıtılır. Binlerce Resimi şiire buradan ulaşabilirsiniz. 

Keyifle Şiir okuyabilir şiirleri yorumlayabilirsiniz. 

'' Şiir ve Ben ''


Share this article :

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger