HAYAL KURMAK nedir denince aklıma geldi - Şiirler Güzel sözler -->

HAYAL KURMAK nedir denince aklıma geldi

Tarih : Şubat 03, 2013 Yorum (4)

   O elbette çok farklı bir yer orada Hayal kurmak nedir cevabı bulmak basit olur. Facebook.com 'da açık olan sayfamız # Cerazza 'da  yayınlanan bir sürü güzel söz ve şiir arasından seçtiğim elbette bir kaç resim var benimde. Çünkü orası gerçekten güzel bir yer, buradan da anlaşılabiliceği gibi Resimli şiirler, resimli güzel sözler ve dahada fazlası olan anlık paylaşımlar bulunuyor.

Akın sayfası için paylaştığı güzel bir sözde.


üzülme kelimesinin hayal kurmakla alakası olduğunu gördüğümde bir çok cevap geldi aklıma. Fakat işin en ilginç yanı ise, Bu aşkı aleme söylenilen  ÜZÜLME EN AZINDAN HERKESLE HAYAL KURMAMAN GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİN. 
 ve buna verilen ilginç cevap ise güzel söz müydü yoksa yaşanılan bir hayat hikayemisiydi. Ne olduğu belli değil mi alın size hayatınızı telkin edicek bir cevap.

@ Cerazza Fan Serp

'' ya sadece adam gibi tek bir tek birtanecik kisiyle kurdusan .....üzülünmezmi.?? ben sölim bacagını araba ezmis it gibi canın yanar ..hayat boyu insanlardan uzak ve eksik gezersn ''

Daha ne olabilir ki hayâl kurarken lütfen dikkat et.

4 Comments

Comments Yap
avatar

Hayal kurmak her baba yiyigitn harcı degildir

Cevapla
avatar

Bu hayal kurmanın sonucunda oluşan tranvanın cevaplarımı dır. Şaşırdım açıkcası sanki bir şiiri anlatmaya mı çalışmış ondan sonrada facebook.com sayfanızda buna değişik bir yorumumu olmuş ne yaşamış o ? anlatabilicek var mı ?

Cevapla
avatar

Aşkın ben tesadüf olmadığını düşünüyorum o nedenli bu tarz şeylerinde doğal olarak yaşanmasından yanayım elbette fakat bu bir şizofren cevabı olabilir değişik geldi.

Cevapla
avatar
Cerazza fan üyesi 3 Şubat 2013 21:52

Ben bu seyi sadece beğendim fakat cevap değişik geldi ne demek lazım anlayamıyorum. ne demek se anlatılmak istenen herhalde odur.

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************