Hem yazar hem şairse ersince

Uzun zamandır Sosyal medya için hazırlanan güzel sözler in kaynağı Ersince şiirlerini bizimle beraber paylaşıyor. Uzun zamandır şiir yazar Sokak şairleri, Şiir ve Ben, Kağıt ve kalemin seviştiği nokta gibi toplu paylaşım alanlarını kuran kişidir ersince .

Lakablarından birisi ise Sokak şairi olması ona ne kazandırır sorularına ise ayak üstü şiir yazmak kadar enterasan olduğunu anlatabilmek ise tam bir sanat işi. Çünkü kağıtta mükemmel bir duygu seline kapılmak mümkündür. Şiir ve Ben unsuru bu blogla başlayıp onun için Cerazza gibi büyük dağılım gruplarında kendini hissettirip blogunda ise binlerce okumayı alıp kitlesini gün geçtikçe büyütmüştür.


Ersince için güzel bir söz ise ... tamamiyle aşktır.

Hem yazar hem şairse ersince Hem yazar hem şairse ersince Reviewed by ErsinCe on Ekim 06, 2013 Rating: 5

2 yorum:

  1. Şiir platforumu25 Nisan 2014 17:11

    Bu ara #ersince olarak bir çok şiir yazılıyor. Bu özellikle Sokak şairi ersince kaleminden bahsi geçiyor. Fakat yazarın takliti çok olması hangi şiirin kendine ait olduğu belli değil diye düşünürken Google üzerinde resim taraması ile - '' Sokak Şairi Ersince '' olarak arattığımda hakikaten gerçekçi Güzel sözler ve Şiirlerle karşılaştık. Bir çok şiir ve güzel sözler yazarak edebiyat dünyasına bir çok şiir karıştırmış olduğun aşıkar seni bu yönünle tebrik etmek istedim. Gönlünüz şiirle dolsun sevgiyle kalın.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Sözlük - Sittin Anlamlı Ne Demektir ? TDK

#Sözlük - Sittin Ne demektir  Sözlük anlamlarında 'Sittin' kelimesinin araştırmasını ele alıyoruz. #Sittin Ne demektir ? Sitt...

Blogger tarafından desteklenmektedir.