Hem yazar hem şairse ersince

6 Ekim 2013 Pazar2yorum

Uzun zamandır Sosyal medya için hazırlanan güzel sözler in kaynağı Ersince şiirlerini bizimle beraber paylaşıyor. Uzun zamandır şiir yazar Sokak şairleri, Şiir ve Ben, Kağıt ve kalemin seviştiği nokta gibi toplu paylaşım alanlarını kuran kişidir ersince .

Lakablarından birisi ise Sokak şairi olması ona ne kazandırır sorularına ise ayak üstü şiir yazmak kadar enterasan olduğunu anlatabilmek ise tam bir sanat işi. Çünkü kağıtta mükemmel bir duygu seline kapılmak mümkündür. Şiir ve Ben unsuru bu blogla başlayıp onun için Cerazza gibi büyük dağılım gruplarında kendini hissettirip blogunda ise binlerce okumayı alıp kitlesini gün geçtikçe büyütmüştür.


Ersince için güzel bir söz ise ... tamamiyle aşktır.

Share this article :

+ yorum + 2 yorum

Şiir platforumu
25 Nisan 2014 17:11

Bu ara #ersince olarak bir çok şiir yazılıyor. Bu özellikle Sokak şairi ersince kaleminden bahsi geçiyor. Fakat yazarın takliti çok olması hangi şiirin kendine ait olduğu belli değil diye düşünürken Google üzerinde resim taraması ile - '' Sokak Şairi Ersince '' olarak arattığımda hakikaten gerçekçi Güzel sözler ve Şiirlerle karşılaştık. Bir çok şiir ve güzel sözler yazarak edebiyat dünyasına bir çok şiir karıştırmış olduğun aşıkar seni bu yönünle tebrik etmek istedim. Gönlünüz şiirle dolsun sevgiyle kalın.

20 Mart 2018 22:24

Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum ...

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger