Hem yazar hem şairse ersince - Şiirler Güzel sözler -->

Hem yazar hem şairse ersince

Tarih : Ekim 06, 2013 Yorum (2)

Uzun zamandır Sosyal medya için hazırlanan güzel sözler in kaynağı Ersince şiirlerini bizimle beraber paylaşıyor. Uzun zamandır şiir yazar Sokak şairleri, Şiir ve Ben, Kağıt ve kalemin seviştiği nokta gibi toplu paylaşım alanlarını kuran kişidir ersince .

Lakablarından birisi ise Sokak şairi olması ona ne kazandırır sorularına ise ayak üstü şiir yazmak kadar enterasan olduğunu anlatabilmek ise tam bir sanat işi. Çünkü kağıtta mükemmel bir duygu seline kapılmak mümkündür. Şiir ve Ben unsuru bu blogla başlayıp onun için Cerazza gibi büyük dağılım gruplarında kendini hissettirip blogunda ise binlerce okumayı alıp kitlesini gün geçtikçe büyütmüştür.


Ersince için güzel bir söz ise ... tamamiyle aşktır.

2 Comments

Comments Yap
avatar
Şiir platforumu 25 Nisan 2014 17:11

Bu ara #ersince olarak bir çok şiir yazılıyor. Bu özellikle Sokak şairi ersince kaleminden bahsi geçiyor. Fakat yazarın takliti çok olması hangi şiirin kendine ait olduğu belli değil diye düşünürken Google üzerinde resim taraması ile - '' Sokak Şairi Ersince '' olarak arattığımda hakikaten gerçekçi Güzel sözler ve Şiirlerle karşılaştık. Bir çok şiir ve güzel sözler yazarak edebiyat dünyasına bir çok şiir karıştırmış olduğun aşıkar seni bu yönünle tebrik etmek istedim. Gönlünüz şiirle dolsun sevgiyle kalın.

Cevapla
avatar

Bu güzel yorumun için teşekkür ediyorum ...


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************