İLK AŞKIM - Sokak Şairi Ersince

8 Kasım 2018 Perşembe7yorum

Söyle daha ne kadar göremeyeceğim o gül yüzünü... Gittigin günleri hesabı olmayacak kadar Yıpratıcı...Ölümün Soluğu yakın Anla Beni... Sana Adadım Hayatımı... Seni Bir Gün Bulacağım... Seni Seviyorum diyemesem de... Görüşeceğim. Gözlerine son kez bakacağım... O gün dünyalar benim olacak ... Sen belki öyle bir tesadüftü diyeceğim... Seni Görmek istediğimi Senin sesine soluğuna bilseydin ne kadar ihtiyacım var... Bilseydin Bu kadar Sevilirdi derdin... Halamı, Evet Hala seni o gün ki Sevdiğim kadar Cok seviyorum. Bütün Şiirlerimin ilhamı ... Seni Sevdim... Sana hasret duydum... Gecelerde Seni özledim... Senin sesine dirildim... Ben Senle yaşadım... Simdi Tek dilegim Seni görebilmek... nerelerdesin. Benim ilk Aşkım...Kavacık ımda kaybettim Duygu larımı. Azrail bile bu kadar acı veremeyecek... Ben Seni Görmeliyim... Derdimin dermanı. Soguk gecelerime bir çare Sesin... sadece Sesin... belki ömrümün sonuna kadar Yitecek...bunca yıldır içimdeki isyanlar bu şiirde dile geldi... Bir kez göreceğim ve Senin ne sevgimden ne Aşkımdan haberin olucak. Ben yalnızca seni göreceğim.... Sessiz ce gideceğim Sokaklarıma... Belki Senin için bir kez daha yazmayacağım Sokaklara Seni Seviyorum... diye... Ama yüreğimde daha kabuk bağlamamış bir yaram nereden bakarsan bak görüceksin görmek istersen Her Halukarda Seni Seviyorum Yazıcak.. Görebilirsen. ne bu kalp dayanır gelişine. nede bu can sensiz yaşar... Ey sevgili. nerelerdesin... hasretim gül yüzüne.. kimse ne sen olabiliyor nede yerine koyulabiliyor aşkını...Tek çarem sin ... Bir tanem ... Beykozumun incisi Baharım...Seni cok özledim...

ilk Aşkım Share this article :

+ yorum + 7 yorum

7 Ekim 2013 22:21

ilk aşk diye bunamı deniliyor.

7 Ekim 2013 22:24

ilk aşk dedikleri gibimidir bilinmez tabiki herkes için farklı bir olguya sahiptir ilk aşk o yüzden sevmek ve sevilmek için aşk tabiki geçerli bir kanundur. Teşekkürler yazını paylaştığın için.

Sev dedi kalbim
8 Ekim 2013 00:54

Gerçekten çok mu sevdin o kadar be adam...

Pervin
12 Ekim 2013 23:45

Aşkın kalemi son cümlelerini yazdı.

Gülay
18 Eylül 2016 10:37

olay bu farklı bir dil aşkı anlatmış teşekkür ederiz.

8 Kasım 2018 13:11

Çok eski bir yazı :( 2013
5 yıl geçmiş...

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger