Sevipte Ölenler Aşk Sayfası

18 Mart 2014 Salı3yorum

         Merhaba Şiirlere Güzel sözlere Aşklara gönül vermiş yazar dostlar. Bizler Sosyal medya üzerinde binlerce Güzel Sözler, Resimli şiirler, Özlü Sözler, Mektuplar ve bir çok söz ekledik. İnternet ortamında ki bu paylaşım alanlarında bir çok isimler oluşturduk. Bunlardan birisi de '' Sevipte ÖLENLER '' Aşk sayfası olarak adlandırmak istedik. Çünkü bizlerde daha iyi biliyoruz ki bu zamanda Sevmek gerçekten ölmek gibidir. Sevgi Sözleri ile Resimli şiirler paylaşarak yeni ortamımızı 5000 kişi üzerinde topladık ve daha uzun zamanlarda bir çok kişi daha sayfamıza Mobil Güzel Sözler arayarak Facebook üzerinde Güzel Sözler sayfası arayarak Aşk sayfaları ile alakalı paylaşımlarda ki tavsiyelerle ilk hedefimiz 10 000 kişi ile aynı ortamda bulunmak olacaktır. İşte Size tavsiye ettiğimiz Sevipte Ölenler sayfası
Share this article :

+ yorum + 3 yorum

Acının İçi
20 Mart 2014 02:09

İlginç bir isim .... ne paylaşıldığı önemli değil artık Sevgi yolunu konuşalım...

Aşkın Kalbi
22 Mart 2014 00:37

Sevipte Ölenler tuttum bunu güzel şeyler paylaşılıyor Güzel sözler için mi sadece yoksa başka amaçları var mı ?

Vaybe
25 Mart 2014 03:20

Gerçekten hoş bir sayfa fakat 6000 kişinin ne den o kadar az beğenisi var bir aşk sayfasında onu anlayamadım çünkü bir çok sayfada binlerce paylaşım var bizim sayfada yok .

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger