Ersince kimdir

28 Mayıs 2014 Çarşamba1yorum

    Merhaba Sevgili Gönül dostları uzun zamandır Sosyal medya üzerinde '' Ersince; Sokak Şairi, Cerazza, Şiir ve Ben, Sevipte Ölenler '' olarak yayınlanan bir çok güzel söz sahibidir. Sokak Şairi lakabıyla 2005 yılında web sitesinde blog üzerinden şiir ve güzel sözler yayınlayarak binlerce kitleye ulaşan Sokaksairi.Com yazar kitlesini oluşturarak Şiirin renginin değişmesini sağladık. Sokak şairleri grubumuzun 2009 yılında askıya alınmasıyla Şiir ve Ben olarak özellikle Facebook üzerinde bir çok güzel sözler paylaşımında bulunduk yanı sıra CERAZZA FaN ile Edebiyata dair paylaşımları dağıttık. Bu paylaşım süreçlerinin öncülüğünü yapmak bana büyük şeref verdi. Şimdilerde Google Plus - Facebook  gibi sosyal medya üzerinde ve blog sitelerinde bir çok güzel söz sahibiyim.
Ersince, Sokak şairi Ersince kimdir, Sosyal Medya Güzel Sözler Yazarı, Şiir Sokakta Yazarı, Ersince Şiirler, 


Ersince Takip kanalları için

www.siirlerveguzelsozler.com web sitesi

Google PLus Profil

Facebook  Ersince 

instagram : Http://www.instagram.com/sizofersin

Twitter : Http://www.twitter.com/sizofersin

ersince1907@gmail.com


Share this article :

+ yorum + 1 yorum

yeLiz
16 Ağustos 2014 04:27

Ersince seni tanımak harika güzel de şiirler var resimli çalışmaların harika plus ve facebook tan takip ediyorum web sitesi de yapmanız iyi oldu paylaşımlar süper . sizi yakından takip ediyorum

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger