Ceyhun Yılmaz 'la Son programda - Şiirler Güzel sözler -->

Ceyhun Yılmaz 'la Son programda

Tarih : Temmuz 04, 2014 Yorum (1)

       Evet Sevgili Ceyhun Yılmaz hayranları size üzücü haberi bugün Ceyhun Yılmaz PACYA aracılığıyla duyurdu bugün son program son canlı yayın yapılıyor Alem Fm frekanslarında bu ses yaklaşık bir ay boyunca olmayacak. Hayranlarıyla Sosyal medya üzerinden kurduğu diyaloglarla ve her an akıcı oluşuyla gönüllerimizi feth etti.

Bende Sokak Şairi Ersince ( Ersin KARADAŞ ) olarak yayına bağlanmak istedim çünkü bugün Ceyhun Yılmaz 'ın sesini son kez duyuyoruz ve bir ay yok Sosyal medya da ki hesaplara bakarsak kızlar şokta :) Ne yapacaklarını bilmiyorlar adres versek Ceyhun abi kızarmı bilmiyorum o ikinci köprüye bakıyor bende birinci köprüye...

ve Şırank diye Pacya ya  bağlandım Harika bir ekip karşılıyor öyle böyle değil tabii ki sonra her zaman ki gibi sorulu bir yarışma düzeneğine girdik bir bayanla yarıştım tabi konumuz tatil le ilgiliydi canlı yayında ki bu dakikalar beni gülme krizlerine soktu. hanfendiyle tatil konulu yarışmada yarıştık neyse ki onun halt ettim ... eh tatil sonuçta... ve Ceyhun Yılmaz la vedalaşırken son dakika lafı soktu ve gitti :) karnımda ki ağrıların hesabını sormam gerekli... Tatil sözünü unutmadım Ceyhun haberin olsun.

04 Temmuz 2014 19:15 

1 Comments:

Comments Yap
avatar

Vay bizi konuk etmediler çok şanslısın biliyormusun

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************