Günümüzde şiir kitapları 2014

16 Ağustos 2014 Cumartesi0 yorum

      Şiir kitapları şairlerin en değer verdiği evlatları gibi büyüttükleri yeğane hazinedir. Şiir kitapları ilk önce şiir notları notlar şiir defterleri 'ne defterler şiir kitapları olurlar. Bu ölçü zaman kaynaklı ve birikim gerektiren bir maceranın son durağıdır. Şair şiir kitabında konuları belirleyerek bir çok şiiri yazarak okurlarına sunmak için hazırlar. Bir çok şiir kitabı hikayesel olarak yazılarak başlar ve ortalarda dörtlüklerin oluşturduğu yazılarla oluşur. Bazıları sırf dörtlüklerden oluşan şiirler yazarak kitap oluştururlar.


Yeni nesil şiir kitapları 


Teknolojinin gelişmesiyle geçmiş dönemler geride kalarak yeni bir çağa girildiğinden bu yana kitaplarda bu işin başında kendilerine yer ayırdılar. İlk dönemlerden gem vuracak olursak şiir kitapları el yazısı olarak hayatımıza girmiş, sonraları matbaa ile seri olarak üretilmiş ilerledikçe daktilo ile yazım çıktığında daha hızlı olarak sunulmuş ve matbaa ile daha aktif basılmıştır. Günümüzde bu dönemlerden anlatılmayan kısımları da dahil daha ileri bir seviyede işlem görmektedir. Bu günlerde her şey kitap basmak için yapılmış kadar etkili sadece yazabilme kabiliyetiniz yeterli - önceleri yazıp çuvaltmanız, dağıtmanız, satmanız bir çok görülmeyen yanları vardı tabi ki - fakat şimdilerde yazıyorsunuz isterseniz e-kitap olarak yayınlıyor isterseniz matbaa ile basıyor ve yayınlıyor kitap evlerinde, yada e-kitap mağazalarında satışa sunabiliyorsunuz bunun da çeşitli teferruatları var tabii ki ama geçmiş günlere olasılıkla daha hızlı bir sisteme tabiiyiz.

E-Şiir E-Kitap


Teknoloji kitapları olarak bilinen bu kitap türü dijital ortamda hazırlanır ve dijital yani internet ortamında yayınlanabilinir hale getirilir. üstelik bir çok satış yolu vardır google - ios gibi bir çok e-ticaret pazarında daha etkin satış yolu oluşturulabilir okurlara daha aktif ulaşmanın yoludur.

Şiir kitapları yayıncıları listesi 


Dr.com.tr - internet üzerinden ulaşabileceğiniz kitapların tanıtımlı ve kargo ile gönderimiyle istediğiniz kitap için sanal mağaza da gezinti yapabilirsiniz.

idefix.com sanal mağazası kitap sevenler için harika bir kampanya var bilginize.

Antoloji.com işte burada ücretli ücretsiz bütün e-kitapları bulabilirsiniz ?

hepsiburada.com kitap alıp kitaplarınızı satabilirsiniz.
Share this article :

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger