Yazılı Kader Sözleri - Şiirler Güzel sözler -->

Yazılı Kader Sözleri

Tarih : Kasım 01, 2016 Yorum (0)

Kader sözleri ile ilgili yayınımız da '' Kader '' içerikli anlamlı sözlerin mektupların şiirlerin ve şarkı sözlerinin içeriklerinden alınarak Yazılı Kader Sözleri başlığı altında bu konuyla ilgili paylaşımda bulunacağız. 

'' En çok paylaşılan Kader içerikli sözler '' 

Ayeti kerime de isra13 '' Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık. '' der. Çok derin manalı bir sözdür. Allah cellecelalü kullarına nasıl bir yaşamı istediğini hayal etmesi gerektiğini düşündüğünde bunun için çabalaması gerektiğini kaderin bunun elinde olduğunu ve Kaderinin bir nevi kendi ellerinle yaptığınıda hatırlatıyor. İnsan denen varlığı tam özgür olarak yarattığının delilidir. 

Manalı güzel sözler olarak hem resim içeriği bulunan bir paylaşımımız 
Yazılı metin : Kader konuşunca insan susarmış. Resimli içerik ( Bakınız. )

Şems-i Tebrizi hazretlerinin Kader ile ilgili söylediği müthiş bir söz vardır tekrar hatırlatıyoruz. 

Sana affedilmeyecek kadar büyük hata yapan birisine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayan bir ceza vermek istiyorsan. Onu bütün samimiyetinle af et. Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir. 

Bir Kader mahkumunun yazdığı mektup vardı hatırlayanlarınız vardır sosyal medya üzerinde bir dönem en çok okunan mektuplar paylaşılan bir yazı olarak gezinmişti. İşte o yazının sitemiz üzerindeki paylaşımı ( Buradan )

Web sitemiz Siirlerveguzelsozler.com üzerinde paylaştığımız Melek adına bir şiir içerisinde geçen Kader kelimesi Melek Adına şiirler kısmında Kader aramasıyla en çok okunan şiirler arasına girmiştir. işte o yazı ( Buradan )

Güzel şarkıcı Metin Işık Kader adlı şarkı sözlerindeki ilk dörtlük 

Ne yaptım ki sana kader
Çıktın yoluma oldun engel
Adaletin bumu senin 
Benim için bir karar ver. 


Yazılı Kader sözleri başlığı geliştirilebilir bir başlıktır konuya ilave etmek istediğiniz anlamlı ve manalı Kader sözlerini yorum yaparak ekleyebilirsiniz editörlerimiz gerektiğinde konuya gerekirse başka bir konuda farklı başlıklar altında ekleyebilir. Yorum yapma özelliği bütün kullanıcılara açıktır. 

Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************