Mutlu akşamlar için tavsiye - Şiirler Güzel sözler -->

Mutlu akşamlar için tavsiye

Tarih : Ocak 11, 2017 Yorum (0)

Mutlu bir akşam geçirmek istiyoruz,  gülümseyen insanların bir birine güzel sözler sarf ettiği gönüllerin yapıldığı iyi bir akşam. Akşam olduğunda genetik yapımızda olan hüzün sahnesi perde önüne çıkar ve can sıkıntısı denilen olayla baş başa kalırız. İnsanlar yeni bir şeyler yaparak bu durumu aşabildiklerini biliyorlarsa bu olayı iyi şekilde lans ederek topluma yayımlarsa genellikle geçen zaman iyi bir şekilde son bulur ve mutlu bir şekilde uyunur.

İşte mutlu bir akşam için tavsiyeler 

Çay Demleyin 

Çay demleyin koyu bir çay yapın demi tam oturmuş olsun servis edilirken görseli olan mesela kalpli fincanlar yana şehirlerin bulunduğu resimler olabilir. Bu çay kendinizi yani içinizi ısıtacak bir etkendir birilerine veya aileye ikramınızda bu şekilde olursa hem siz sevinir hem karşınızdakini de sevindirebilirsiniz.


Ortamı güzel kokular ile donatın 

Bulunduğunuz yer ev iş yeri bahçe nerede olursanız olun ortamın en jenerik hissini veren kokulardır. Örneğin bahçenizde çayınızı demlediniz aileniz yada arkadaşlarınızla oturuyorsunuz muhabbet koyulaşacak belli ki derseniz tütsüyü ihmal etmeyin derim ben mesela o ortamda vanilya kokusu daha hevesli ve neşeli dakikaların geçmesini sağlar.

Müzik her anın harikasıdır 


Ortamın muhabbetine göre açılan müzikler ise dahada derin sohbetlere dalmanızı veya düşüncelere gitmenizi sağlayacaktır. Rahat müziklerde neşeli bir ortam sağlanabilir bu yüzden müzik candır. Müzik kutusunu ihmal etmeyin... Nazik olun saygılı olun sevgi verin Mutlu akşamları alın. İyi akşamlar dostlar. 

Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************