Geceye Güzel sözler 2017

9 Şubat 2017 Perşembe0 yorum

Merhaba sevgili blog takipçilerimiz Şiirler ve güzel sözler etkinliğimiz olan Geceye Güzel sözler adlı konumuz da siz değerli takipçilerimize Gece paylaşılacak güzel sözler ekleyeceğiz Gecenin güzel sözleri resimli olarak sıralamaya alınıp eklenecek olan bir çok şairden yazardan ve şarkı sözlerinden oluşacaktır. Renkli ve canlı paylaşımların yapıldığı etkinlikleri sosyal medya üzerinden takip ettiğimiz sayfalar ve kişilerin paylaşımları oluşturacaktır.

Geceye sözler, Geceye şiirler, Geceye güzel sözler, Gece sözleri damar, karanlık sözler, gecenin esrarlı sözleri, Geceye güzel sözler 2017

Geceye söz bırakırken unutulmamalı Yaradan biraz daha düşünmeliyiz Rabbi bahsediyor ki her geçen an ziyan dır . Sabırlı olup insanlara uymadan Allah ve kuran a uyup Resullahın yolundan gitmek bizim için en hayırlısı olacak. 
Ve bir sure de bahsediyor yücelerin yücesi Alemlerin Rabbi... 
Asra and olsun, Gerçekten insan ziyandadır. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenlerden başka. Asr suresi 1-3 Şiir oLsam sevgili sana yazılırdım... Hiç usanmadan seni anlatan bir kalemin verdiği özveriyi yaşamak isterdim. Gece hasretle verilen özlemin yerini tek anlatan şeydir şiirdir. Geceye güzel sözler 2 

Geceye anlamlı sözler 

Karanlık adam

Aklım gece olunca sözleri Share this article :

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger