yoko ono john lennon aşkı

5 Şubat 2017 Pazar1yorum

Tarihin en anlam verici aşkı yaşanıyordu bir müzisyen ve yazar arasında gerçekleşen bu aşk Yoko ono ve John lennon aşı oluyordu. Nasıl oluyordu da bu aşk hikayesi herkesin hafızasına Devlerin aşkı olarak kazınıyordu. İşte bir Japon kadını ve Bir Amerikalı adamın ilginç bir aşk hikayesi burada başlıyordu hikayenin öncesinde yaşam hikayeleri de farklıydı tabi en önemlisi John lennon aşık olduktan sonra resmen Yoka 'ya taptı ve söylediği cümleler tarihe geçecektir '' (biz) / (hz) İsa 'dan daha popüleriz ... '' demesi onu bir isyanla birlikte tarihteki yerini aldırıyordu.

Yoko Ono ve John lennon ilk tanışma anları ise hayli gariptir.

Yaşanan aşk ile ilgili bir çok arama motoru veya web sitesinden ulaşabileceğiniz resimleri fantastik romantik olarak yayımlanmıştır bunu bir yazarak roman yapabilirdi fakat şu anda filime alınan en büyük aşk hikayelerinden birisi olarak karşımıza çıkacak olan Yoko çiftinin aşk hikayesi gündeme bomba gibi düştü. ABD nin dev arama motoru Google.com da Türkiye üzerinde en çok aranan kelimeler arasına girdi bile.


Share this article :

+ yorum + 1 yorum

sila
5 Şubat 2017 13:28

ben filim olmasını sabırsızlıkla bekliyorum .

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger