Aşkım başımda değil çıktı

18 Temmuz 2017 Salı6yorum

Merhaba Kitap sever dostlarım sizlere bugün ki kitap bahisimde '' Aşkım Başımda Değil '' diyeceğim. İnstagram.com aracılığıyla tanıdığım bir yazar arkadaşımın ikinci kitabı oluyor. Daha önce de bahsettiğim gibi değişik yazılar ve kitaplara yer veriyorum emin olun ki akıcı bir okuma ile otobüste durakta deniz kenarında sokakta ve bir çok yerde kitabı rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum .

Funda Gürel İkinci Kitabı Aşkım Başımda Değil Çıktı... 

Kitabı iki kez elime aldım ve yarısındayım bence gayet başarılı bir hikayeye imza atmış işte size tanıtım yazısında paylaştığı kitap hakkında ki bazı yazıları ekliyorum bu paylaşım yazısı Funda Gürel tarafından D&R ve kitap yayıncılarının kitabı tanıtmak için kullandığı kitabın içeriği ve hikayesi hakkında bilgi içerir. 


‘’Sözlükler aşkı, aşırı sevgi ve bağlılık duygusu olarak tanımlarken benim için aşk, son parçası asla yerine oturmayan bir yap bozdu. Zaten otursa da ortaya çıkan resim genelde hayal kırıklığından ibaret olduğundan, üç harfli bu kelimeyi duymaya tahammülüm bile yoktu.’’ Instagram karesi tadındaki Vsco filtreli hayatını iş odaklı yaşayan Aslı’nın en büyük amacı çalıştığı Rainbow Yayınevi’nde başarılı bir editör olabilmekti. Oldu da… Hem de hiç beklemediği bir anda… Sevincini anlatmaya kelimeler, coşkusunu yaşamaya zafer çığlıkları yetmezken yaptığı garmagarip bir hata, hayatının akışını değiştirip, ona en çok kaçtığı şeyi getirdi; Aşkı… Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak deyiminin anlamını her hücresine kadar yaşayan Aslı’ya bu kez en yakın arkadaşları Miray, Lila ve Hazal’ın verdiği destek te yeterli olmadı, Girlpower mottosu maalesef tutmadı. Şimdi, tanımadığı adamlar tarafından kaçırılıp kapatıldığı bu korkutucu ve ıssız depoda tek bir soru vardı Aslı’nın kafasında; Ölmeyi hak edecek ne yaptım? (Tanıtım Bülteninden)


instagram.com/fundagrl adresinden aldığım en harika resim karesini de buraya ekliyorum
Aşkım başımda değil kitabının sevenleri tarafından instagramda paylaşılan harika kareler.

Şimdiden sizlerede keyifli okumalar diliyorum.
Share this article :

+ yorum + 6 yorum

Sezen
19 Temmuz 2017 11:23

instagram da ki paylaşımlarıda baya heycanlı bir kişilik oldugunu gösteriyor kitapçıya uğradığım da bende bi bakarım

19 Temmuz 2017 11:39

kesinlikle dogru tespit sezen =)

Xkisi-Byn-Z
24 Temmuz 2017 22:42

Kitabı okursan banada yollasan olmaz mı benimde aklım başımda değil

25 Temmuz 2017 10:47

sanırım koleksiyona koyucam bu kitabı alsan iyi edersin :)

Satanist Bayan
27 Temmuz 2017 17:52

kitabın siparişini verdim bakalım nasıl bir okuma heyecanı verecekte koleksiyonluk yapacağız.

30 Temmuz 2017 23:40

bence kitap bi harika okumaya kesinlikle değer =)

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger