Değerli sözler yazmak işimiz

3 Aralık 2017 Pazar0 yorum

Merhaba sevgili Siirlerveguzelsozler.Com sitesi takipçilerimiz bu yazıda amacımız olan Değerli sözler yazmaktan bahsedeceğiz. Bir çok yazar ve şairin sözlerinden alıntılar yaparak güzel resimli çerçevelerle sosyal medya üzerinde yayınlama yapıyoruz öncelikle web sitemiz de yayınlayarak takipçilerimizin haberdar olduğu bu sözleri daha sonra Facebook instagram plus twitter pin gibi kullanıcı oranı yüksek takipçilerin oluşturduğu platforumlarda bir çok kullanıcılarla birlikte paylaşıyoruz. 


Değerli sözlerimizi hangi kelimelerle açıklıyoruz derseniz ilk başlığımız web sitemizin adını oluşturduğu '' Şiirler '' devamında ise '' Güzel Sözler '' gelmektedir. Bu iki kelime bizim ana unsuru oluşturmaktadır. Devamında ise Duvar yazıları, Anlamlı sözler, Duygusal mesajlar, Aşk sözleri, kapak sözleri gibi başlıklarla değerli sözlerimize devam ediyoruz. 


Duvar yazıları başlığında genelde Şiirsokakta ile yol aldık. Şiir sokakta yazıları genellikle duvar yazısıdır bu yazılar gerçekçi olarak duvarlara yazılarak özlü sözlerin altına #Şiirsokakta etiketi eklenmiştir ve bu fenomen başlık bir çok sosyal medya yazısında yerini alıp bir çok sayfanın kurulmasına neden olmuştur.

Sonucumuz ve Sloganımız '' Değerli Sözler Yazmak İşimiz '' ...


Share this article :

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger