Sosyal medya sözleri - Şiirler Güzel sözler -->

Sosyal medya sözleri

Tarih : Ocak 23, 2018 Yorum (0)

Sosyal medya sözleri 

 Sosyal medya sözleri için kullanılan adresler öncelikle Instagram gelir daha çok resimli sözlerin paylaşımı yapılır bir sonra ki sırada Facebook gelir özellikle yazar profilleri veya sayfalarda pek etkin sözler kullanılır ve paylaşım yapıldığından daha aktif kullanılan yerdir bu paylaşım adreslerinin sonrasına Twitter eklenir karakter paylaşımının yanı sıra resim ekleme özellikleri de bulunan bu sosyal medya hesabında dünyada aktif rol oynayan kişilerin sosyal medya üzerinde ki sözlerini kesinlikle bulursunuz. Bunların yanı sıra +Google Plus denilen yeni nesil medyanın içeriğinde bir çok söz bulabileceğiniz profil ve sayfa oluşumu mevcuttur. Yükselişte olan bir başka sosyal medya sözlerinin yayınlandığı Pinterest kısa adıyla pin her türlü görsel sözlerin pano olarak paylaşıldığı sosyal bir platforumdur. Son sosyal medya sözlerinin paylaşıldığı alan Flickr genellikle resimli güzel sözleri ekleyip arkadaş ortamına paylaşabileceğiniz alandır.

Sosyal medya sözlerinin paylaşıldığı alanlarda söz içeriği ünlü düşünür ve yazarların, siyaset ve bilim adamlarının, felsefe ve edebiyat düşünürlerinin tarihe geçen sözlerinin resimle bir çok manaya getirilerek paylaşılması sosyal medya sözlerini oluşturmuştur. 

Sosyal medya sözlerini oluşturan ikincil etkenlerden yeni nesil ise yeni kitap yazan yazarların oluşturduğu sayfa ve profillerde paylaşılan sözlü resimlerin oluşturduğu paylaşımlardır. Yeni bir tanıtım şekli olan kitap sözleri adı altında gönderi oluşturulduğunda bir nevi kendini tanıtmanın en iyi yolu olduğu bilinmektedir. Sosyal medya sözlerinin etkinliği sayesinde duyguları düşünceleri yayınlama duyurma gibi aktif rol oynamaktadır. 

Sosyal medya üzerinde paylaşmanız için takipçilerimize Aşk sözleri - Özlü sözler - Güzel sözler paylaşımlarına ulaşabileceği kısa yollar ekledik girmek istediğiniz yere tıklayınız. 
                                      


   
  


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************