Anneye en manalı söz

5 Şubat 2018 Pazartesi5yorum

En anlamlı Anne mesajı 

Söz : En güzel sevgili Annedir. O yüzden en çok annenizi şımartın. 

Söz Açıklaması : Anneler en kutsal varlıklardır. Kadının yer yüzünde ki diğer bir adı Annedir. Ademoğlunun anasıdır. Bir kadın bir çok vasıf alır bu vasıflarda önce insanlık vardır sonrasında kadın olur bir adama eş olur ve daha sonra bir adamın annesi olur bu sebepdendir ki ilahi dinimiz islam kadına büyük değer vermiş hatta Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed Mustafa Aleyhisselam Anneler için güzel bir söz söylemiştir Allah cellecelalünün izni ile '' Cennet Annelerin ayakları altındadır. '' sözü ile kutsal dinimiz ISLAM ne değerde kadına veya anneye ölçü verdiğini anlayabiliriz ve öyle bir söz var ki '' Annenize Öf bile demeyiniz '' işte bu sözle işin boyutunu ve ciddiyetini en kapsamlı şekilde anlamamıza yardımcı olmaktadır. 


Söz Etiketi : #Anneler için Güzel sözler #Annelere mesajlar #Annelere sözler #Duygusal Anne sözleri #islamda anne #dini sözler anne Share this article :

+ yorum + 5 yorum

5 Şubat 2018 22:04

Anneler gerçekten kutsaldır yemeği yemeyip evlatlarına yediren anneler var.

Baba Y0rgun evlat
5 Şubat 2018 22:31

Annelerin kıymetini biliniz derim gerisini siz anlayın...

M3r4l
9 Şubat 2018 23:45

364 gün annesine iyi davranmayıp bir gün anneler gününde sosyal medyada melek olanlarada saygılar

Veysi
10 Şubat 2018 00:09

i '' Annenize Öf bile demeyiniz ''

Evlat
22 Mart 2018 03:30

Rabbim başımızdan eksik etmesin . Sevgiye doyduğum anlarda omuzuna kafamı koyduğum zamanlardır. Annelerimizin kıymetini bilelim.

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger