Kral Cerazza

8 Şubat 2018 Perşembe9yorum

Bu hikayenin ana konusu bir Kral, adı Cerazza şu sosyal medyada kendinden hayli bahsettiren düşünür anlamlı sözler sahibi Cerazza aslında bir Kralın lakabıdır. Cerazza kimdir diye sorma okumaya devam et. 

Cerazza Fan
Kral Cerazza edebiyat felsefe ve tarih konusunda çok bilgilidir. İngilizlerin meşhur liderleri Arthur 'un büyük dedesi olduğu bu akıllı davranışları sadece bu kan bağında ki kimselerin böylesine bir düşünür olduğu söylenir. Cerazza bu soydan gelen özelliği sayesinde çok etkileyici sözler söyler ve manasında türlü türlü hayaller ortaya çıkartırmış. Gal şiirlerini en iyi bilen mitoloji hikayelerinde kendine yön veren devrin yazarıydı. Arthur'un yuvarlak masasında ki ince bir hançerle kazınmış yazıların Kral Cerazza tarafından yazıldığı ortaya çıktığında bütün Kraliçe ve prensesler ona farklı bir hayranlık duyarlar. Kadınlara olan ilgisi onu edebiyat söz yazarlığının üst seviyesine çıkarmıştır hatta tiyatro senaryoları yazar bunu oynattığı zaman ilgisini çeken kadının huyları sevdiği ve ilgisini çeken hisleri oyuna ekler kendine hayran bıraktırır  ve pul koleksiyonuna yeni bir aşk daha eklerdi. 

Kahin Merlin Cerazza için söyledikleri ölümden beterdi. 

Kılıç taştan çıkarılması için Merlin fikir ortaya koyduğunda taşa aşkla bakan kişinin kılıç eline gelir sözü gibiydi Kral Cerazza dudaklarının arasından çıkan sözlerle bir çok kadını mest etmiş ve onlarla çok büyük aşklar yaşamıştır neredeyse hayatına giren her kadına kesinlikle aşık olmuş ve şato duvarlarında her biri için bugünün deyimiyle duvar yazıları yazmıştır. Öyle bir zaman gelmiştir ki duvarlara kazınan yazılar artık yer olmadığından yeni duvarlar örülüp yeni sözlerin yazılacağı alanlar açılmıştır. Cerazza aşık olan ve her kadına ayrı ayrı değer veren yakışıklı Kral olarak tarihteki yerini almaya hazırlanmıştır tarihçiler onun Aşk adamı Eros 'un en çok oku ona attığını anlatan mitolojik yazılar yazar halkı ona karşı sempatiye çekerdi.
Söylenenlerin sonunu hazırlayan kahin Cerazza için öyle bir şey söyledi ki kahrından öldü. Bunca yaşanan aşk sonrasında bir adım daha atamayacaktı çünkü hiç bir duygusu çalışmayacaktı artık kimseyi sevemeyecek ve iktidar olamayacaktı bu olaylar gerçekleştiğinde Kral Cerazza kırklı yaşların ortalarındaydı ve otuz yıllık aşk hayatında yaşadıkları artık hikaye kadar eski olarak kalacaktı hayatında kahin kahanetini söyledikten altı ay sonra bu tılsım onu buldu ve aynen de öyle oldu. Cerazza bu halde yaşayamayacağına inandı üroloji uzmanı olmadığı için yaşamına kendi elleriyle elveda demiştir.

#Cerazza FAN #KraL Cerazza 
Share this article :

+ yorum + 9 yorum

9 Şubat 2018 22:56

İlginçmiş.

Cerazza
9 Şubat 2018 23:19

Cerazza her zaman ilginç olmuştur

11 Şubat 2018 00:13

Cerazza bir söz üstadı

11 Şubat 2018 13:08

biraz da komik geldi bana

Cerazza
11 Şubat 2018 21:08

Demek ki başarılı bir hikayeymiş :)

12 Şubat 2018 22:37

Cerazza hikayesi tamamen tarafımızdan özenle sallanarak yapılmıştır.

13 Şubat 2018 21:56

hahaha süper

19 Şubat 2018 21:52

Yorumları okuyana kadar garip bir kişilik karmaşasında aklımı kaçırıyordum az kaldı böyle şeyler yazmayın ne Cerazza 'ymış öyle be

7 Mart 2018 02:14

biraz ilginçtir Cerazza bey

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger