Mega Güzel söz yayını - Şiirler Güzel sözler -->

Mega Güzel söz yayını

Tarih : Şubat 04, 2018 Yorum (0)

Şiirler ve Güzel sözler yayın defterimiz ilk anlamlı sözünü Mart 2011 yılında yayınlamıştır. Yazılı ve sözlü güzel sözler olarak paylaşılan başlıkların 2011 kayıtlı olanı yani ilk paylaşım 10.03.2011 tarihinde Güzel söz başlıklı yayındır defterimizde kayda geçen bu yazı düşlerimize ait yazılı bir güzel sözdür mart ayında yayınlanan sözlerin sayısı yirmi bir adet sözle ay kapanmıştır. 

Konumuzun başlığı Mega güzel söz yayını, demek istediğimiz Türkiye bölgesinde en büyük sözlerin yayınlandığı bir ortam olmasından yola çıkılarak yazılmıştır. Defterimiz internet sitelerinin blog şeklinde yayınlama yapıyor bu sayede isterseniz sözlerinizi gönderip aydınlatabilirler yada gmail kaydınız varsa sisteme kendinizi yazar olarak kaydettirip  yazılarınızı yükleyebilir binlerce ziyaretçiye sözlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Anlamlı güzel sözlerin paylaşım adresi www.siirlerveguzelsozler.com olarak akılda kalması ve ulaşılması en kolay defter olarak hizmet vermektedir, defterimizde paylaşılan beğendiğiniz en güzel şiirler veya seçilmiş en güzel şiirlerin başlıklarına bakıp konuyu okuyup kayıt edebilir veya sosyal medya üzerinde bu sözleri paylaşabilirsiniz. Şiirler bir çok başlık altında bulunmaktadır özellikle anlamlı olanlara ilgiler daha fazladır. Anlamlı olan sözlerin birden fazla söze hitap ediyor olması gerçekten farklı olarak his verir. Bu başlık altında - Anlamlı Güzel sözler - Anlamlı şiirler - Anlamlı duvar yazıları, Anlamlı özlü sözler, Anlamlı mesajlar, anlamlı sevgiliye mesajlar, Anlamlı ayrılık sözleri, Anlamlı kısa şiirler, Anlamlı aşk sözleri, Anlamlı ünlü sözleri, Anlamlı etkileyici mesajlar, anlamlı duygusal sözleri, anlamlı şarkı sözleri, anlamlı dini sözler, anlamlı romantik sözler, Anlamlı Asker mesajları, Anlamlı ağır abla sözleri, Anlamlı esrarlı sözler, Anlamlı kapak sözleri, Anlamlı kitap sözleri, Anlamlı ağlatan sözleri, anlamlı mevlana sözleri gibi başlıklarla bulmanız mümkündür. 

Resimli mega sözler en çok paylaşılan büyük boyutlu sözlerin başlığıdır. Mega sözler bir çok etiketi barındırır. Örneğin mega sözler için Şiirler, Güzel sözler, Özlü sözler, Manalı sözler, Bayram sözleri, Yılbaşı sözleri, Okul sözleri, Mahalle sözleri, Semt sözleri, Sezen Aksu sözleri, Yıldız Tilbe sözleri, Kitap sözleri, Ata sözleri, islami sözler, Türkçe sözler gibi resimli mega sözleri başlıklandırıyoruz. Bu sözleri sosyal medya üzerinde paylaşarak bilinçlendirici ve güzel mesajlar olarak zamanın daha iyi geçmesini sağlıyoruz. Paylaşım yaptığımız sosyal medya yerleri başta Facebook.com - instagram.com - Twitter.com - qq.com - blogger.com - wikipedia.com - wordpress.com - orkut.com - linkedin.com - pin - myspace.com - sarahah.com - fotolong.com gibi daha bir çok sosyal sitede sözlerimizi paylaşıyoruz. 


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************