Şiir gibi Rahatlatan Küfürlü sözler - Şiirler Güzel sözler -->

Şiir gibi Rahatlatan Küfürlü sözler

Tarih : Mayıs 11, 2018 Yorum (0)

ŞİİR GİBİ RAHATLATAN KÜFÜRLÜ SÖZLER 


Şiir okumak gerekir, bir o kadar küfür ister mesajlar ister facebook veya instagram her yerde şart. Resimli sözler paylaştığımızı biliyorsunuz duygusal olarak fakat rahatlatan farklı bir yol daha var 'Küfür' ... Bazen Şarttır. Anlatırsınız anlamaz, söylersiniz duymaz, gösterirsiniz görmez işte insanın duygularının bir özelliği olan öfke yolu açılır işte o anda dile gelen kelimeler olasılıkla Küfür dür. 

Küfür içerikli Resimli söz


Küfür iki dudak arasından çıkan geçmişten geleceğe yolculuk yapan saygılı ve saygısız olarak bir çok canlı ve cansıza denk getirilen sevgi kelamları gibi rahatlatıcı özelliği olan argo bir deyimdir.

Küfür başlıklı sevgiliye sözler

Duvar sözleri arasında ilginç sözler arayanların dikkatini küfürlü sözler çekmiş olacak ki bu sözler binlerce beğeni ve paylaşım almaktadır. Sosyal medya üzerinde bu sözlere ilginin artmasında ki nedenlerden bazısında bu sözlere yakışı kalan insanlığın artışında ki kişilik bozuklukları söz konusudur. Yukarıda sevgiliye yazılmış argo içerikli söz mevcut bu söz günümüz de ki aşklara verilen cevap olarak kayıt altına alınmasında fayda var diyoruz. 

Hayata kapak yapılan küfürlü bir söz 
Bu sözde bahsi geçen olumsuzluklar hayatın önümüze sürdüğü engebeli yollar ve araziler sayesinde yorgun düşüp umutlarımızın yerini sinir hastalıklarının yer edindiği zamanların insana dayattırdığı sözlerin bir bölümünü kısaca özetlemiştir. Hayat bizimle dalga mı geçiyor derken başımızdan geçenler kulak arkasının da gıdıklandığı manasına gelmektedir. 

Sevgiliye küfürlü mesaj içerikleri 

Denk gelirsin zibidinin tekine ilk başlarda mükemmeli oynar elbette duyguların düşüncelerinin önüne geçince başlarlar oyunun kozlarına isterlerde isterler vermezsen tehtid ederler. işte böylesi zorlu durumlara sokan sevgiliye yazılan sözlerde olur elbette. Sevgiliye söylenen sözlerin resimli haline ulaşmak artık hiçte zor değil kendi şiir defterimiz siirlerveguzelsozler.com olarak artık bizde bu yazı eserlerini toparlayıp servis ediyoruz üstüne alınacak insana benzeyen mahluğatlara da seçme hakkı verdik. 

'Bir bayana küfür yakışmaz lakin Şerefsiz birine söylemesi kadına şeref kazandırır.' 


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************