Unutamamak - Aşk Acısı Sözleri - Şiirler Güzel sözler -->

Unutamamak - Aşk Acısı Sözleri

Tarih : Mayıs 20, 2018 Yorum (0)

Aşk acısı sözleri unutamamak 

Severken birbirini Aşk denilen duygu gelir, ansızın yakalar seni. Aşk zorlukları sever, fakat hayat şartları buna uygun değildir. Yollar ayrılık işaretini gösterirse işte o zaman unutmak gerekir... Bütün yaşanılan onca şeyi ve 'Aşk acısı' işte o zaman dillenir gönül sancısında.

Bir şarkı nakaratında beraber gidilen herhangi bir yerde aklına gelir gitmek bilmeyen şekilde bu durum acının damarlarınıza kadar işlemesine neden olur. Arabeks bir gün geçer geceler geçmek bilmez. Aşk acısı çekenler için müzikler aranır ayrılık şiirleri okunur göz yaşları dökülür Aşk acısının belirtileri gösterir bu şekilde. Başa çıkılamaz bir duygunun esiri olabilirsiniz bu nedenle çoğu kişi bu sevda acısı yüzünden intihar bile ediyorlar. 

KONU: Bu başlıkta Unutamamak adlı Resimli Aşk acısı sözleri olarak; Ne kavuşabiliyorum ne unutabiliyorum kelimeleri düzenlenmiştir. Aşk acısı çeken insanlar için paylaşılan bu mesaj Ayrılık acısını unutturmak adına ne yapılırsa yapılsın hatırlattığını ifade etmektedir. Acı ve Aşk terimleri Romanlarda, hikayelerde ve özellikle dizilerde en bağlayıcı unsur olarak hayatımızda eksiksiz olarak yerini korumuştur. Temenni ederiz ki Sevenler hiç ayrılmayıp Aşklarını bir ömür boyu sürdürsünler. 


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************