Şairler Kaç Para Kazanır mı ?

12 Eylül 2018 Çarşamba6yorum

    Şairler para kazanır mı , Kazanır yazdığı Şiirden, yazıdan, kompozisyondan edebiyattan isterse kazanır...  Şiir seven insanların internetten para kazanma olasılığı biraz daha çoktur. İşin garip tarafı taşı toprağı memlekette kim ne kadar kazanıyor sorusuna göre iş seçme olasılığıyla yaşıyoruz. Lakin bir edebi düzmesinden çok hakikaten gönlüne sermaye olmuş Şiirlerin hikayeleri nereye yazılırsa yazılsın para kazandırır arkadaş...

Bir çok blog üzerinden araştırdım, ' Şairler para kazanır mı ? ' sorusunu ilk sırada cevap verenlerin ne gariptir ki hiç birisi adam akıllı Şiir yazmamış Aşık olmamış kişilerden sadece hobisel bakış açısıyla para kazanılır mı sorusuna geçiş yapmışlar. Oysa ki Şair olmak için iki cümleyi birleştirmek satır üzerinde yetmez bence, duyguların hislerin bu yolda adım atmış olması gerekir ki sana Şairin para kazanıp kazanmayacağını yazsın...

Şairler paranın koymuş kesesine 

Şairlerin bir çoğundan çıksam yola, Beykoz iskelesinden Kadıköy moda sahiline bir çok Şairi görme şansınız olur soracağınız sorusu ise para kazanıyor mu olacak eminim fakat bu kişiler parayı içmişler ve bu sevda için parayı hiç etmişler demek daha mantık içeriyor. Yani Şair için para kazanmak ne kazanmamak ne tabiri oluşmuş. 

Şair olan kaç para kazanır / Şair olmalımıyım ? 

Şairsem nasıl para kazanırım sorusu ise cevap burada 


Şairler yazı için bir fabrika hattı oluşturan nadide bir beyin yapısına sahiptir bu deha zeka sayesinde bir çok oluşturulacak içeriği kurgusal olarak oluşturup konu ve içeriği girebilir. 

Yazmak için Alan şart bunun için internet üzerinden yola çıkarsan birinci alanımız yazacağımız bir web sitemiz olabilir blog tarzı. İçerikler girildikçe defterinize giriş çıkışlar artacaktır. Bunun için yanı sıra Sosyal medya kullanılmalı örneğin Facebook üzerinde bir profil veya bir sayfa üzerinden paylaşımları eşinize dostunuza ve facebook üzerinde tavsiyelerde bulunarak etkileşimi arttırıp bilinirliği arttırabilir sayfamız üzerinde içerik ile alakalı reklamları yapabilir yada işin uzmanı google reklamlarına bırakabiliriz. 

Şairler para kazanır hatta hesabını bilemez. Ona göre bütün Şairleri blog web sitesi açmaya davet ediyorum. Açan arkadaşlar benimle irtibata girerlerse bende buradan kendilerine destek vereceğim. 

1
2
3
4
5

Şairlerin açtığı 5 siteyi para kazanmaları için burada yayınlayacağım. Sizde yazarların kazanması için destek ağına yorumda katılın lütfen. 

Share this article :

+ yorum + 6 yorum

Adsız
12 Eylül 2018 21:43

Şairler de yer... Cebinden Yüreğinden...

KaLem KIRIK
12 Eylül 2018 21:52

O zaman bu yazıdan ne kadar kazanacağız Patron onu söyle sen ...

12 Eylül 2018 21:54

Şairler kazanır tabi ki :)

12 Eylül 2018 22:37

Bi yazıyla zor şiir kitabı çıkartman lazım 😉

Adsız
12 Eylül 2018 22:49

Herşey gonlunuzce olsun şair bey��

12 Eylül 2018 22:53

Burada binlerce yazımız var +Yasar bey

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger