Yıldız Tilbe Yıldızlı Sözler

13 Ekim 2018 Cumartesi3yorum

     Yıldız Tilbe ablanın öyle sözleri var ki gökyüzü gibi kayan kayana... Yıldız Tilbe 'den Yıldızlı Sözler okumak isterseniz doğru yerdesiniz. Şiirler okuyorsanız Güzel sözler bakıyorsanız artık bilindik sözler dışına çıkmak istiyorsanız işte size tavsiye gaflar yapan öyle etek gibi söz giydiren Yıldızlı sözleri yazacağız.


İlk sözü biz Yıldız Tilbe ye armağan edelim... 

Madem ki Ay tutulmuş, Hani Yıldızlar nerede... 

Yıldız Tilbe - Yıldız Abla

Yıldız Tilbe söylediği sözlerin doğaçlama olduğunu söylerken anlık gelişmeler dahilinde ki cevaplar verdiğini bu tarzının sevenleri için vazgeçilmez Yıldız olduğunu söylemiştir.

Yıldız Tilbe sözü - Kime Ne ? 
Yıldız Tilbe harika bir söz daha söyler : Korkularım konuşur seninle, konuşup susuncaya kadar... Sonrada aynı güneş ısıtır ... Seni de Beni de... Kime NE ? 

Rakı Masası - Yıldız Tilbe Sözü 

Konu Başlıkları : #Yıldız Tilbe, Ağır Abla Yıldız, Yıldız tilbe #sözleri, Yıldız Tilbe şarkı sözleri, #Yıldız Tilbe Anlamlı sözler, Yıldız Abla sözleri, Yıldız Tilbe Efsane sözler


Rakı bardağı üstünde Yıldız Tilbe sözü 'Seni Sevmeyi Ağır Ödüyorum' yazar... İçmeye doyulmayan sevdan varsa gözünden süzülen yaşa yaş ekleniyorsa, ellerin titriyorsa bir kadehte daha işte o zaman sevmişsindir ve Yıldız Tilbe sözünden en iyi sen anlarsın.

Yıldız Tilbe - Sevgi sözü 
Seven insan dertli insandır der Yıldız abla o nedenlidir sevenler benim en iyi anlayanımdır demiştir.

Yıldız Tilbe Maziye dair 
Yıldız Tilbe söyledi : Maziye dalar, rastlarsın bana ... Geçmiş olsun sana bana . der ... İşte öyle bir ayrılık yaşanmıştır ki anılar içinde yaşarken kaybettiğine üzülür insan, nedendir bilinmez ama hep kaybederken bilir değerini insan.
Yıldız Tilbe özlem sözü 
Yıldız Ablanın sözü : Özleyen insan arar, Ya sen özlemedin, Yada insan değilsin... Seven insanların arasında hep bir saygı kalması gerektiğinden yanadır, düştüğün de yine o tutsun istersin ellerinden fakat değer vermeyen birisine denk geldiyseniz işte bu sözü yazın bir yere...


Yıldız Tilbe - Sevgilisi 

Yıldız Tilbe sözü : Sevgilisi olanlara sesleniyorum, Bizim de vardı sizinkiler gibi, Sizinkilerde yalan olacak bizimkiler gibi... 

Her sevginin isterim ki der bir ömür sürsün fakat günümüzde adam gibi seven yok kardeşim der. Çekerse aşk çekimserim der bu konuda fakat giden sevgililerin herkesin hayatında olduğu gibi ders notu 0 dır. İşte bu yüzden Yıldız Tilbeli sözler okuyoruz.

İçinde Yıldız Tilbe geçen bütün konuları gözden geçirebilirsiniz. Yıldız Tilbe Sözleri 
Share this article :

+ yorum + 3 yorum

14 Ekim 2018 01:11

Bir Yıldız Tilbe hayranı olarak ... Başarılı sözleri olduğu NET

15 Ekim 2018 19:02

Gerçekten bir şarkıcının her sözü mü anlamlı olur? Şimdiye kadar ki sanatçılar içinde 1. Yıldız 2. Sezen Aksu 'dur benim için.

15 Ekim 2018 19:43

+Profesör geçerli tercih...

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger