Aşkın başlangıç ve Bitiş tarihi var mı ?

29 Ekim 2018 Pazartesi6yorum

            Merhaba Soru Cevap takipçisi Blog sever arkadaşlarım. Bu başlıkta geçen soru 'Aşkın başlangıç ve bitiş tarihi var mı ?' olacak. Bu soruda tahminen daha önce Aşık olmuş arkadaşların daha etkin cevaplarıyla karşılaşacağız bu cevaplar yeni yelken açılan Aşklara ışık tutar nitelikte olursa da, Tahmin etmek isteyen takipçilerimizin cevapları da eminiz ki pek etkileyici olacaktır çünkü soru çok özel bir soru olma özelliğini taşıyor.

( Aşıklara Sevgililere Sorsak ne cevap alırdık ? )

#Soru Cevap : Aşkın başlangıç ve bitiş tarihi varmıdır ? 

İşte o mükemmel soruyu soruyoruz #Soru ve Cevap başlığıyla.
' Aşkın Başlangıç ve Bitiş Tarihi varmıdır ? '

( Aşk kaç yıl sürer, Aşkın ömürü ne kadardır, Aşk kaç senedir )

Gelsin Sorumuza Cevaplar 
Share this article :

+ yorum + 6 yorum

29 Ekim 2018 13:59

Aşk başlarda bitermi bilmem...

30 Ekim 2018 11:04

Aşkın bası vardır da sonu var mıdır henüz bilmiyorum 🤔 sevgiler saygılar

3 Kasım 2018 18:24

Yıldız Tilbe sözü : Sevgilisi olanlara sesleniyorum, Bizim de vardı sizinkiler gibi, Sizinkilerde yalan olacak bizimkiler gibi...

cevabı yıldızım vermiş çoktan :)

3 Kasım 2018 18:47

Yıldız Tilbe aşka dair çok güzel özlü sözler söyleyen harika bir sanatçımız. Bütün Aşklar biter elbette der, hatıralarda iyi kalmak mümkünse ... Aşklar biter elbet ölüm var kalım var...

4 Kasım 2018 20:08

Aşk hayatın en güzel sürprizi ve hediyesidir. Başlangıcı kesinlikle vardır.Bitenler aşk değildir. Zira hakiki manada sevenler, ne yaşarlarsa yaşasınlar ayrılamazlar. Aşk insanın kendi değerini ve varlığını hissetmesini sağlar. Sevgi dünyanın en güzel duygusudur.Acıyı bile içinde eritir. İşte düşüncelerim bunlar Ersin oğlum :)

4 Kasım 2018 22:44

Sevgili Ece anne Aşkı en iyi yorumlayacak birisi olduğunu tahmin ettiğim gibi cevapladın ... Şiirleri okurken o duyguları hissettiren kişinin Aşk tahmini elbette öneli 'Zira hakiki manada sevenler' cümlesinin nekadar derin bir anlam içerdiğini okurken tüylerimin diken diken olmasından anlarım... Güzel yorumun için teşekkür ederim Ece Anne Saygılarımla.

Ece Evren

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger