Cerazza Cheetos modeli Sözler - Şiirler Güzel sözler -->

Cerazza Cheetos modeli Sözler

Tarih : Ekim 15, 2018 Yorum (0)

Hangi sözler Cerazza Cheetos modeli sözlerdir.          Zaman söz okuma zamanı Cerazza modeli Cheetos zevkiyle güzel sözler bakmaya ne dersiniz ? Sosyal medya üzerinde geçirdiğiniz zaman beğeni ve yorum yapılan konulara bakmak veya sizde paylaşmak mı istiyorsunuz. İşte modelli sözler arasına girmiş Cerazza sözleri burada devreye girecek. Müzelik sözleri resimli olarak paylaşarak takipçilerimizin profillerinde yeni olarak paylaşabilecekleri bir başlık sunulmakta. Çayınızı koyup Cheetos yanında yudumlarken okuyacağınız sözler unutmayın ki Cerazza Cheetos modeli sözlerdir.Bu başlık etiketleri : Cerazza Çeşitli sözleri Cerazza Anlamlı sözler , Cerazza Felsefi sözler , Cerazza Sevgiliye sözler , Olası Cerazza Resimli Sözleri , Cerazza Cheetos Çay sözleri   • Hangi sözler Cerazza Cheetos modeli sözlerdir.Eğer ki biraz arabeks söz biraz aşık biraz hüzünlü sözleri arıyorsanız Cerazza Fan sözleri tam size göre. Üzgün bir palyaço arkasında yazılmış binlerce sözü Facebook sayfasında yayınlamıştır. Sosyal medya üzerinde paylaşılan her söz binlerce paylaşım alarak en çok okunan CERAZZA sözleri arasına girmiştir. Bir filozof değildir belki Cerazza ama bir çok sözü onlara da taş çıkaran cinstendir.


  • Cerazza her zaman etkileyici sözler kaydederCerazza takipçilerinin en çok takip ettiği konu etkileyici sözler olmuştur. Etkin söz kullanımı sanatıyla birlikte yazılan sözler dünya klasikleri şarkı sözleri ünlü şairlerin kısa sözleri gibi paylaşılmayı hak eden anlamlı yazıları kayıt altına alırız. Sevgiliye söylenen harika sözler varsa bunu Cerazza yazar derler.  Kısacası Cerazza sözleri sizler için kaydeder.


  • Laf koyan sözleri Cerazza sizin için paylaşırBazen buradan lafı bir koyup taa oradan çıksın istersiniz bunu en iyi yapacağınız yerlerden birisi Facebook olarak bilinir. Burada paylaşmak için harika sözler bulmak onları bir başkasına hitap ederek paylaşmak harika bir şey. Laf koyan sözleri sevmediğiniz herkes için paylaşabilirsiniz. Cerazza lafını esirgemeden sizin için paylaşır. İşte laf koyan harika resimli bir söz Cerazza 'dan .

Cerazza Laf koyan sözler 

Şimdi Cerazza ile çay koyup Cheetos modelini açıklamak gerekli diye başlıyorum yazıma. Çünkü zaman çok okuyacaksak bir yudumda çay eşlik etmeli diyelim yanında ne olmalı en çok okurken ne ile ilgilenir ne yersiniz diye soracağım fakat Cheetostan bahsedip Cerazza sözleri okunacaksa altta ki resimler başlangıç için idealdir.

Cerazza Çayları 

Cerazza çayları koyar sohbet koyulaşır. Okunan her satır farklı anlamlara bürünür. Bir yudum çay bir yudum Sevgili sözü girer kanınıza. Aşk kokar oda buram buram, Cerazza ile geçen zamanı duygusal olarak geçirmeniz gerektiğini unutmamanız gerekir.

İşte bahsi geçen harika Cerazza felsefesine uygun Cerazza mantığıyla yazılmış bukowski gibi derlenmiş Cerazza kimdir ki sorularına cevap veren görsel paylaşılmış harika Cerazza sözü

#Cerazza sözleri 1 

Cerazza sözü : Kaybetmeyi ahlaksız bir kazanca tercih et. ilkinin acısı bir an, ötekinin vijdan azabı bir ömür sürer. Bazı idealler o kadar değerlidir ki, o yolda mağlup olman bile zafer sayılır. Buda dünyada bırakacağın en büyük miras dürüstlüktür.
Dürüstlüğün kazanmadığı hiç bir yer yoktu bakış açısıyla ilerleyen Cerazza her iyi insan elbet güzel şeyler kazanır güzel bir şekilde yaşar yani huzurludur vijdanı rahattır der. Bu yaşam felsefesi Cerazza gibi düşünürlerin hayat hikayelerinde mevcuttur.

#Cerazza Cheetos sözü 

Cerazza Cheetos Sözü : Bir insanı Yalanlarla kazanmak yerine, Doğrularla kaybetmeyi tercih ederim. 

Bu söz felsefi bir bakış açısıyla söylenmiş Yalan her şeyi yıkan bütün güveni kıran insanların arasını açan gereksiz diyaloglar olarak görülür. Cerazza insan kazanmanın dünyanın en iyi şeylerinden birisi olduğunu bu duygularında açık olarak ifade etmiştir.

Cerazza bukowski sözü 

Cerazza Fan Mutluluk Sözü : Mutluluk mu ? Onunda kafasını yaşadık, Çabuk geçiyor. 

Mutluluklar doğru kişilerle yaşanmalı ki geçmiş gelecekte öyle bir hatırlansın ki iyi dilekler arkasından gelsin. Fakat günümüzde yaşanan mutluluklar hep bir çıkar hep bir menfaat duygusunu yetiştirdiği için içimizde Mutluluk için yaşanacak ne kaldı diye bakar olduk.

Cerazza Felsefi sözü 

Cerazza modeli söz okurken bir çay daha ekledik mi keyfimize diyecek yoktur. Bu makale buraya yazılırken şahsen 5 bardak çay içerek Cerazza sözlerini tekrar tekrar okuduk. Facebook üzerinde ki Cerazza Fan sayfasında baktığımız yüzlerce güzel söz yüzlerce beğeni alarak paylaşılmış. 

Facebook üzerinde CERAZZA Sayfasını takip etmek isterseniz linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. 


En etkin Cerazza paylaşım alanı #Cerazza Fan 
Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************