ölüm var sarılın gitsin sevdiklerinize

Ölüm var, Eee Sarılın gitsin.
Başlık: Ölüm mü var, Sarılın o zaman gitsin . Sevdiklerinizi ihmal etmeyin Sarılın gitsin çünkü ölüm var. 

Bırakın sevmediğiniz her şeyi, Sevdiklerinize koşun Allah için sıcacık yürekleri soğutmayın. Bir birinizi ciğeriniz soğumadan sevin bu size ve sevdiklerinize iyi gelecektir. 


           Sarılın sıkı sıkı, Ölüm var diyorlar hiç bir şeye üzülmeyin, sarılın sıkı sıkıya. Yüreğinizi soğutmayın sevdiklerinize sarılın. Yarınsız günler geçirebilirsiniz Allah göstermesin kaybedebilirsiniz. Sonra sarılmadığınız günlere sarılırsınız da geçmez ne gündüzler ne geceler, Af etmeyin sarılın gitsin. Emin olun ki Sevdiklerinize sarılmak iyi gelir.

Ölüm var be... Sarılın gitsin O zaman. 

Söz der ki : Ölüm var... Sarılın o zaman! Yüreğiniz sıcakken, Bazı şeyler bitmemişken, sarılın be... 


Sarılın Sevdiklerinize. 

Rüyada bile sarılmak iyi gelir size kalktığınızda bile hatırlarsınız o sıcacık sarılmayı. Sarılmak iyileştirir insanı. Bütün duygularınızın yaralarını sarar sarılmak, asıl mesele yürekten sarılmaktır. 

Araştırın bu konuyu eminim bir çok yazar 'Sarılmanın' iyi geldiği ile bilgi veren yazılar paylaşmıştır. 

Mümkünse Sarılın Sevdiklerinize

Mümkünse sevdiklerinize her gün sarılın, belki ölmeden önce ki son sarılışınızdır. 

En zor şeydir bu ayrılık denen illet ölümle geliyorsa, bu yüzden değer bilmek kadir bilmek gerekir. Her an ölümle yüzleşebiliriz bu nedenli belki ölmeden önceki son sarılışınızdır. 

Sevdiklerinize sarılın...

Sevdiklerinize sarılın, Ailene, eşine, çocuklarına, sevgiline, dostlarına, insanlara... Bu yaşamda en çok ihtiyaç duyduğumuz hislerin buluşmasıdır sarılmak. 


#ÖlümvarSarılınGitsin
ölüm var sarılın gitsin sevdiklerinize ölüm var sarılın gitsin sevdiklerinize Reviewed by ErsinCe on Ekim 27, 2018 Rating: 5

2 yorum:

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Şiir yazmak en insancıl duygu

Bu konuda 'Şiir yazmak' duyguların dile gelmesi, Şiir yazmak istemek kendimizi ifade etmek, Şiirler yazmak Şair olmaktır böyle uzay...

Blogger tarafından desteklenmektedir.