Ramiz Dayı Herkes isine geldigi gibi

19 Ekim 2018 Cuma4yorum

Ramiz Karaeski - Ramiz Dayı herkes işin geldiği gibi der. 

Ramiz Karaeski Sözü : Herkes herkese işine geldiği gibi bakar... İşte o zaman biter azar azar, İnsanlık dediğin çocuk. 

Ramiz Karaeski efsane sözler söyleyen fenomen Ramiz Dayı 'dan en yeni güzel sözleri burada paylaşıyoruz. Ramiz dayı'nın gençliği esas alınan dizi Ezel bir dönem izlenme rekorları kırmıştı işte o dönem dizide ki hayat hikayesiyle izleyicilerin gönlünün kazanan Ramiz Karaeski karakteri dizide efsane sözler söyleyerek diziye farklı bir renk katmıştır.

( We share the most beautiful new words from the legend Ramiz Dayı. Based on the youth of Ramiz Uncle, Ezel had broken the record for a period. )

( Мы разделяем самые красивые новые слова из легенды Ramiz Dayı. Основанный на юности Рамиза Дяди, Эзель на протяжении определенного периода нарушил рекорд. )

Ezel Ramiz ikilisinin harika sözlerinin devamını takip etmek isterseniz Şiirler ve Güzel sözler blogumuzu Sosyal medya üzerinden takibe alıp en yeni paylaşımlardan anında haberiniz olur.

#Ramiz Dayıdan Efsane Sözler 


Ramiz Dayı Efsane Sözler 

Ramiz Dayı Sözleri : Güleceksin Çocuk.. Dostun sevinecek Düşmanın kahrolacak... Share this article :

+ yorum + 4 yorum

19 Ekim 2018 23:23

Güzel ve anlamlı..

20 Ekim 2018 09:05

Yorum için teşekkür ederiz . Ramiz dayının sözleri Güzel ve anlamlı sözler arasında en çok okunan listesinde

31 Ekim 2018 01:01

Mesele ölmek değil yeğen, asıl mesele iz bırakabilmektir... Tuncel Kurtiz sanatıyla iz bıraktı...Allah Rahmet Eylesin :( ne güzel oldu andık sayenizde...

31 Ekim 2018 01:40

Bir dönem de bende ciğer bırakmadı dinleye dinleye Gamze hanım. Sanatı ve Şiirleri aldı bizi bizden. Allah Rahmet eğlesin Ramiz Dayı. Anılan güzel adamsa muhabbeti bol olur derler. Bende biraz söz yazayım Ramiz dayı efektli malum gece uzun... Yorum için teşekkür ederim.

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger