Ramiz Dayı Herkes isine geldigi gibi

Ramiz Karaeski - Ramiz Dayı herkes işin geldiği gibi der. 

Ramiz Karaeski Sözü : Herkes herkese işine geldiği gibi bakar... İşte o zaman biter azar azar, İnsanlık dediğin çocuk. 

Ramiz Karaeski efsane sözler söyleyen fenomen Ramiz Dayı 'dan en yeni güzel sözleri burada paylaşıyoruz. Ramiz dayı'nın gençliği esas alınan dizi Ezel bir dönem izlenme rekorları kırmıştı işte o dönem dizide ki hayat hikayesiyle izleyicilerin gönlünün kazanan Ramiz Karaeski karakteri dizide efsane sözler söyleyerek diziye farklı bir renk katmıştır.

( We share the most beautiful new words from the legend Ramiz Dayı. Based on the youth of Ramiz Uncle, Ezel had broken the record for a period. )

( Мы разделяем самые красивые новые слова из легенды Ramiz Dayı. Основанный на юности Рамиза Дяди, Эзель на протяжении определенного периода нарушил рекорд. )

Ezel Ramiz ikilisinin harika sözlerinin devamını takip etmek isterseniz Şiirler ve Güzel sözler blogumuzu Sosyal medya üzerinden takibe alıp en yeni paylaşımlardan anında haberiniz olur.

#Ramiz Dayıdan Efsane Sözler 


Ramiz Dayı Efsane Sözler 

Ramiz Dayı Sözleri : Güleceksin Çocuk.. Dostun sevinecek Düşmanın kahrolacak... Ramiz Dayı Herkes isine geldigi gibi Ramiz Dayı Herkes isine geldigi gibi Reviewed by ErsinCe on Ekim 19, 2018 Rating: 5

4 yorum:

  1. Yorum için teşekkür ederiz . Ramiz dayının sözleri Güzel ve anlamlı sözler arasında en çok okunan listesinde

    YanıtlaSil
  2. Mesele ölmek değil yeğen, asıl mesele iz bırakabilmektir... Tuncel Kurtiz sanatıyla iz bıraktı...Allah Rahmet Eylesin :( ne güzel oldu andık sayenizde...

    YanıtlaSil
  3. Bir dönem de bende ciğer bırakmadı dinleye dinleye Gamze hanım. Sanatı ve Şiirleri aldı bizi bizden. Allah Rahmet eğlesin Ramiz Dayı. Anılan güzel adamsa muhabbeti bol olur derler. Bende biraz söz yazayım Ramiz dayı efektli malum gece uzun... Yorum için teşekkür ederim.

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Şiir yazmak en insancıl duygu

Bu konuda 'Şiir yazmak' duyguların dile gelmesi, Şiir yazmak istemek kendimizi ifade etmek, Şiirler yazmak Şair olmaktır böyle uzay...

Blogger tarafından desteklenmektedir.