Sahte Sevdalar - Bir Zamanlar Cukurova Sözleri

18 Ekim 2018 Perşembe0 yorum

Bir Zamanlar Çukurova Sözleri 

Atv ekranlarında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' izlenme rekorları kırıyor. Bir Zamanlar Çukurova  Sözleri ve yazıları en çok okunan sözleri arasına girdi. En iyi Dram dizisi seçilen Bir zamanlar Çukurova adlı dizide geçen sözler Sosyal medya üzerinde binlerce paylaşım aldı.

Bir Zamanlar Çukurova Gaffur için hazırlanan Resimli Söz, Bir Zamanlar Çukurova Şiirleri, Bir mevsim Çağ Vakit Devir Sözleri 

Bir Zamanlar Çukurova saat 20:00 özet bölümüyle ekranlarda başlıyor. Dizide dram çağını açan hikaye Adana iş adamı Emir beyin yaşam hikayesi ve Yılmaz'ın çıkmaz yaşantısıyla birleşiyor. Züleyha bu olaylar arasında kalan Sonbahar Mevsiminde kalmış nadide bir çiçektir. 

Bir Zamanlar Mezarova diyerek mi devam edecek Yılmaz diziye merak konusu olmuştur. Tek Çukurovanın hakimi olmaya aday Emir bey yeni çıkan Yılmazı ne yapacak ? 

Yalnız kalan Züleyha, Demir beyin yanında kendini güvende hissedecektir fakat öncesi Yılmaz yüzünden zorluklar yaşayacaktır. 


Daha fazla Bir Zamanlar Çukurova sözleri için tıklayınShare this article :

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger