Türkiye Kazanacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayram - Şiirler Güzel sözler -->

Türkiye Kazanacak 29 Ekim Cumhuriyet Bayram

Tarih : Ekim 27, 2018 Yorum (0)

Durmadan ileri sloganlarını diline dolamış bir millet bu sefer #Türkiye Kazanacak diyor hep bir ağızdan. #Tam yol ileri Türkiye'm 29 Ekim Cumhuriyet bayramı münasebetiyle birliktelik için atılan başlıktı. Evet durmadan tam yol ileri gitmek için sahip çıkmalıyız her bir bireye bireyin kazancına. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramları Türkiye'mizin çözüm süreçlerinin yaşandığı bir gün olsun diyoruz. Eflasyonla Mücade başlığı adı altında indirimler başlamış her ürün yüzde on ile yüzde elli oranlarında işte bu güzel iyi bir olay üstelik aşağı yukarı bütün esnafta olması.

Türkiye için kazanç vakti Tam yol ileri

Türkiye Kazandıkça 29 Ekimlerde Kutlasak nasıl olurdu ? 


Türkiye Kazanacaksa halkların kazançlarıyla başlamalı. Halklar bayram yeri olduğunda Devlet için büyük bir başarıdır. Türkiye kazanacak başlıklarını; Türkiye ne yaparsa kazanır diyerek yola çıkan İş dallarına yönelim kazanma açısından önemli yer ederdi. Cumhuriyet bayramı halklar için refah seviyelerinin kutlandığı önemli bir bayramdır. Ülke yönetimlerinde Cumhuriyet uygulaması yer edilen uygulamalar Halk üzerine yoğunlaşmış bir sistemin olmasından yola çıkılmıştır. Bu ön izleme yapılması gereken bir sistem, Türkiye dışarıya ürün sattıkça yükselen sistemi geliştiren birimlerin raporlamasını 29 Ekim'de görmek sizce de iyi olmaz mıydı ?


Türkiye nasıl kazanacak ? Tam yol ileri 


Türkiye yeraltı maden bakımından zengin bir ülkedir. Maden işletmeciliği sayesinde bir çok kazanç yolu elde edilecektir bu büyük bir gelir kaynağıdır. Yer üstü olarak zenginliğimiz de tartışılamaz elbette bir çok ürün ve mahsül için hammadde kaynağı olan Türkiye coğrafyası her iki yönden kazanan sistemleri içeren bir ticaret yapısı vardır. Türkiye bu iki alanda emniyetli işler yapmayı başardığında kazanç tabloları okunacaktır.

Halklar zenginleşmeli Tam yol ileri 


Türkiye ticari yapıdan kendi kendine yetebilen ülkelerden bir kaçtanesinden olması nedeniyle ticari ağı iç yapılarında bile ticaret yapmak mümkündür. Bu yapılaşma modelinin sahiplerine esnaf adı verilmektedir. Esnaf yapısını halklar oluşturur ve tek bir yere bakarlar Bakkalı manavı büfesi gibi bir çok esnaf halk içinde yerleri olan kişilerdir. Bu kişiler elinde iyi bakılarak yani satacakları maddeleri üreterek yada temin ederek pazarda onlara destek olan sistemin olması ve yanı sıra yeni iş dalları açılan bir modelin uygulanması buda Belediyelerle mümkün olabilir yani Belediyelerin ticaret haneleri olması ve ticaret yapacak kişileri bulup destek olması gibi faaliyetler gerekli. Bu şekilde Halk desteği ortaya çıkacaktır ve bütün pazarlar birbirine bağlı  bir zincir gibi olduklarında bir çok ticari kazanç elde edeceğiz. Bu çıkarlaşma yolu içerisinde Halklar Zenginleşmeli diyebiliriz rahat rahat.

Kazanma için bütün teoriler işlenmeli diyoruz. Bizde istiyoruz Türkiye halkları kazansın. Türkiye sadece inşaat olarak deyil tarımsal olarak ilerlemesi gerekli. Bunun yanı sıra hayvancılıklar... İşte önün açık Türkiye'm umarım bahtında açık olur.Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************