Çarpışma - Tuğba Sarıünal - Kitap tanıtım

23 Kasım 2018 Cuma6yorum

Keyifle okuyacağımız bir kitap yayına girdi, Kitap adı- Çarpışma - Yazarımız : Tuğba Sarıünal 


Tuğba Sarıünal - Çarpışma 

Bu blogda tavsiye ettiğimiz kitaplar sıkılmadan okuyacağınız kitaplar çerçevesinde olma özelliğini taşıyor. Kendim genellikle sürükleyici akıcı ve acabaları bol olan düşündüren kitapları seçerim vakit kaybetmeyi pek sevmediğimden blogumuzda tavsiye alan takipçiler ve ziyaretçiler içinde aynı şartları oluşturarak kitap tavsiyesini yazmaya çalışıyorum. Bu kitap tanıtılıyorsa yazar ve kitap hakkında genel bir bilgiye sahip olduğumuz gerçeğini saklamıyoruz demektir. Yazarımız Tuğba hanımın daha önce iki kitabını bir solukta okudum hangi kitaplar diye içeriden sesleri aldım ve cevap hemen geliyor hanfendinin SANRI ve PARANOYA isimli iki kitabını gerçekten severek okudum ve benim gibi bir çok kişi aynı yorumları sundu işte bu demek ki harika yazar işin hakkını veriyor. Bu kitap için yazarımız bir açıklama yaptı işte o açıklama Instagram hesabı aracılığıyla takipçilerine duyuruldu bizde tavsiyemiz ardına bu açıklamayı veriyoruz.

Çarpışma Kitap bildirgesi

Yazarımız kitap için bir buçuk yıllık bir çalışma ardından yayınlamış kitabımızı ve kendi açıkladığı gibi defalarca üzerinden geçmiş buda kolay bir iş değil hem yazarlık yapmış hemde okuru olmuş kitabın ve son yapraklarda şaşırtıcı olayları kitap satırlarında işlemiş işte bu harika sonu kayıp olan olaylar yok öyle ne olduğu belirsizlik yok okunacak kitap gibi kitap rafta yerini almış ahali. Ben tanıtımlarım için son satırlarımı yazıyorum kitap temin etmek isterseniz D&R mağazasında bir tur atın derim. Ben genelde imzalı olarak almayı tercih ettiğimden yazardan ikinci paylaşımları bekliyorum .  Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle kalın sağlıcakla.


Share this article :

+ yorum + 6 yorum

24 Kasım 2018 14:14

D&R'a tekrardan gittiğimde bir bakacağım. Teşekkürler öneri için :)

24 Kasım 2018 23:23

Rica ederim efem, Ensantirik kitaplar okumayı sevenler için nadir tavsiyemiz

25 Kasım 2018 21:51

Merak ettim :)

26 Kasım 2018 01:08

Kitaplar sayesinde yazarını tanıdım yazarın çıkaracağı kitapların akıcılığını önceden tahmin edebiliyorum tavsiye kitap konularında yazarın kitaplarını gözüm kapalı tavsiye edebilirim ... Eh okuyanda blogunda yorumlar herhalde bakalım tavsiyemiz kadar var mı ?

28 Kasım 2018 13:04

Kitabı okumadım, şimdi merak ettim. Okuyabilirim.

2 Aralık 2018 13:10

Kapağı hoşuma gitti, yakın zamanda okuyamam ama not alınmalı bir kenara :)

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger