Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ?

10 Kasım 2018 Cumartesi1yorum

Konumuz Aşk dersimiz Aşk işte sorumuz Aşık olduğunuzu Nasıl anlarsınız ?  sorusunu soruyoruz. 

Aşıkmısınız ? Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız... 

#SoruCevap Aşk

Aşk kişiye her yaşta gelen karşı koyulamaz duygulardan birisidir.  Bir çok konu Aşk üzerine yazılır ve bir çok araştırma yapılır. Aşk hakkında bildiklerimiz yaşadıklarımızdan öte olabilir. Gerçekten daha önce yada şimdilerde Aşk ile tanıştınız mı ? 

İnsanlar neden birbirine aşık oluyor hiç düşündünüz mü ? Aşık olan kişide fiziksel değişiklikler meydana geliyor mu hiç gözlemlediniz mi ? 


Farkındamıyız bilmiyorum ama bir çok kez aşık oluyoruz. Daha doğduğumuz andan itibaren büyük ihtimalle annemize aşık olacağız erkek çocukları için bu devam edecektir, kızlar için durum farklılaşacak babalarına aşık olma ihtimalleri daha yüksek olacaktır. Okulda öğretmenimize aşık olabiliriz tabii ki bu da bir ihtimaldir. Okul arkadaşımıza mahalle arkadaşımıza iş arkadaşımıza oda arkadaşımıza aşık olma ihtimalimiz yüksektir fakat aşık olduğumuzu anlıyormuyuz ?

Ben galiba aşık oldum diyebiliyormusunuz yani bunu anlıyor musunuz ? Anladığınızda Aşk için genellikle neler yaparsınız ?


Share this article :

+ yorum + 1 yorum

10 Kasım 2018 17:11

Ben kendimi tanıyamadığım zaman AŞIK olduğumu hissediyorum :)

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger