Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ?

Konumuz Aşk dersimiz Aşk işte sorumuz Aşık olduğunuzu Nasıl anlarsınız ?  sorusunu soruyoruz. 

Aşıkmısınız ? Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız... 

#SoruCevap Aşk

Aşk kişiye her yaşta gelen karşı koyulamaz duygulardan birisidir.  Bir çok konu Aşk üzerine yazılır ve bir çok araştırma yapılır. Aşk hakkında bildiklerimiz yaşadıklarımızdan öte olabilir. Gerçekten daha önce yada şimdilerde Aşk ile tanıştınız mı ? 

İnsanlar neden birbirine aşık oluyor hiç düşündünüz mü ? Aşık olan kişide fiziksel değişiklikler meydana geliyor mu hiç gözlemlediniz mi ? 


Farkındamıyız bilmiyorum ama bir çok kez aşık oluyoruz. Daha doğduğumuz andan itibaren büyük ihtimalle annemize aşık olacağız erkek çocukları için bu devam edecektir, kızlar için durum farklılaşacak babalarına aşık olma ihtimalleri daha yüksek olacaktır. Okulda öğretmenimize aşık olabiliriz tabii ki bu da bir ihtimaldir. Okul arkadaşımıza mahalle arkadaşımıza iş arkadaşımıza oda arkadaşımıza aşık olma ihtimalimiz yüksektir fakat aşık olduğumuzu anlıyormuyuz ?

Ben galiba aşık oldum diyebiliyormusunuz yani bunu anlıyor musunuz ? Anladığınızda Aşk için genellikle neler yaparsınız ?


Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ? Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız ? Reviewed by ErsinCe on Kasım 10, 2018 Rating: 5

1 yorum:

  1. Ben kendimi tanıyamadığım zaman AŞIK olduğumu hissediyorum :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Sözlük - Sittin Anlamlı Ne Demektir ? TDK

#Sözlük - Sittin Ne demektir  Sözlük anlamlarında 'Sittin' kelimesinin araştırmasını ele alıyoruz. #Sittin Ne demektir ? Sitt...

Blogger tarafından desteklenmektedir.