Blöf yazma Blog yaz Sloganımız

Yazmak, Yazmak bilgiyi yazmak Bilge Bloglarla yazmak. 

Yeni mi  yeni bir Sloganla Bloglardayız, Blöf yazma Blog yaz. 

Bir önce ki yazımda ' Kolay iş değil Blog yazarlıkları '  konusunu ele almıştık. Kolay iş olmadığı konusunda bir çok blog yazarıyla hem fikir olduk. Konu da ki yorumlarda öyle bir slogan ortaya çıktı ki, kesinlikle üstünde durulması gerektiğine inandım. Sloganın ortaya çıkması bir kaç harf hatasıyla ortaya çıktı aslında. Blog yazacağı yerde Blöf yazan ' Renkli Blog Sayfam ' yöneticisine ayrıca teşekkür ediyorum. 

Blöf yazma Blog yaz.

Blöf yazma Blog yaz konum : Gerçekçi Blog yazarları 

Blöf yazma Blog yaz derken neyi kast edebilir bir blog yazarı diye sorabilirsiniz elbette. Bir çok web sitesi gezerken okuduğumuz çoğu yazılar aklımızda kalır ve onlarla ilerlemeye devam ederiz, bazı yazılar gerçektir, gerçekçilik üzerine kurgulanır ve hayata dair izler taşır kişiye yön verir işte bu hakikaten blog yazmaktan kaynaklıdır. Türkiye genelinde bir çok Blog yazarı Sosyal medya fenomeni bulunmaktadır ve genel olaylar yaşanırken bu kişilerin etkilerini görmüştük olayları tekrar buraya yazarak geçmişe dönmek istemiyorum yaşandı ve bitti diyorum. 

 Blog yazarları sosyal medya ve bir çok alana etki eden kişilerdir. Doğru bilgi ve faydalı bilgilerle düzeni sağlarlar.  Gündem Sağlık Tarih Magazin gibi konularda gerçekçilik dışında yazılan her konu Blöf yapmaktan öteye gitmez fakat blöf yaparak bir çok kişiye zarar verir bunu eminim ki bilerek yapıyordur. Blöf yazarları genellikle para kazanma odaklı çalışan kişilerdir. Blöf yazarları diğer internet kullanıcılarının üstüne çıkarak ezmek isterler örnek verecek olursak hiç bir getirisi olmayan forex tarzı işlem sitelerine yönlendirmek, ortaklık satış programlarına yönlendirmek gerçekçiliğini bilmediği halde bu sitelere sırf üç beş diyerek insanların emeklerine göz dikmekten geçiyor. Fenomenler ise bazen Devletlere karşı bile yazmaktalar ve ortamı kaos gerginlikle zehirliyorlar bunlara bir çok kez şahit oldum ...

Şimdi buradan Blöf yazmayan Blog yazan arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. 


Blöf yazma Blog yaz Sloganımız Blöf yazma Blog yaz Sloganımız Reviewed by ErsinCe on Kasım 08, 2018 Rating: 5

9 yorum:

 1. Cok iyi ya küçük bir harf hatası yani otomatik klavye azizligi sayesinde güzel bir yazı okuma imkanımız daha oldu.
  Bana da yer verdiğiniz için teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
 2. Arasam bulamam öyle bir şey oldu :) teşekkür ederim +Renkli

  YanıtlaSil
 3. "blöfsüz" okunmaya değer yeni yazılarda buluşmaya diyelim..
  güzel bir spontane olmuş. Kutlarım..

  YanıtlaSil
 4. @Taner KOÇ bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Ben bu olayı vloggerlarda daha çok görüyorum. Reklam aldıkları ürünleri yere göğe koyamıyorlar. Sonra güvenip alıyorsun. Hop hayal kırıklığı. Yapmayınnnn.

  YanıtlaSil
 6. Takip etkinliğinden geliyorum ben de bloğuma bekliyorum

  YanıtlaSil
 7. Ali Osman Şen8 Kasım 2018 22:25

  Sanırım Türkiyede bu konuya çok uyan yok ama uyulması gereken bir konu

  YanıtlaSil
 8. Türkiye de ve Dünya çapında dikkat edilmesi gereken bir konu olmuş artık.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

Şiir yazmak en insancıl duygu

Bu konuda 'Şiir yazmak' duyguların dile gelmesi, Şiir yazmak istemek kendimizi ifade etmek, Şiirler yazmak Şair olmaktır böyle uzay...

Blogger tarafından desteklenmektedir.