Blog maceranız nasıl başladı

1 Kasım 2018 Perşembe3yorum

Sosyal dünyamızın karalama defteri Bloglarımız, bir çok kişinin içini döktüğü mecramız Bloglar; Dert ortağımız, sevinçlerimizi paylaştığımız karşılıksız bakıştığımız desek pek yalan söylemiş de sayılmayız. Kısacası her şeyimizi kapsayan Bloglar kimi zaman evimiz kimi zaman işimiz başka zaman arkadaşlarımız oluyor. Kimimiz eski günlük tutma alışkanlığının devamı kimimiz yeni yerler keşfetme arzusu kimisi kendini geliştirmek için Bloglarla arasını iyi tutuyor. İşin şakası ve espirisi bir yana, Bir çok yazarımızın başladığı Blog dünyası maceranız acaba nasıl başladı ?#Soru Cevap Konularına hoş geldiniz. 

Blog Maceranız nasıl başladı ?Share this article :

+ yorum + 3 yorum

1 Kasım 2018 02:28

Blog yazarlığını tavsiye eden siteler sayesinde. Bilge bloglar, Akıllı bloglar, Yazar bloglar gibi başlıklarla etkilendim açıkcası ve o gün bu gündür blog yazıyorum

1 Kasım 2018 03:03

Bilge bloglar yıllar önceydi :)

3 Kasım 2018 23:50

Eğlence için öylesine açmıştım fakat sigara içki gibi bir illet bu da başlayınca bırakamıyorsun... elin bıraksa aklın bırakmıyor :)

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger