Ferrariye binen Blogger

9 Kasım 2018 Cuma9yorum

Oha bu ne der gibi hissettim bir an başlığa bakıp 'Ferrariye binen Blogger' mi olur dedin, Neden olmasın diyelim ki ? Ferarrisi olan Blog yazarı yok mudur ? varsa da şahsen ben tanımıyorum siz tanışıyor-musunuz? Bloglardan para kazanma olayını biraz abartmış mı ? yoksa babadan kalan büyük bir miras mı varda blogculuk yapıp hava atıyorsun derlerdi tabii ki ama böyle bir konu hangi Blog yazarının aklına geldi acaba.

Bu konuya derinlemesine iniyorum Ferrari ile bloglar arasında bir bağlantı olacak mı acaba diye en büyük arama motorumuz Google ile arama yollarına tam gaz çıkıyoruz.

Ferrarisi olan blogger arıyoruz ! 

Ferrari ve blogger arasında bağlantı kuran tam 973 sonuç çıktı tabii ki bunların bir çoğu ayrı ayrı başlıkları da ele almakta, bizim amacımız Ferarri yapmış bir blogcu bulmak . Tabii ki Türkiye de Ferrari'ye binmek kolay bir iş de değil zaten, hep bir söylenti dolaşacak hakkınızda acaba nereden çaldı kimin hakkını yedi gibi gibi bir sürü dedi kodu olacaktı fakat biz alnın teri ile Ferrari sahibi olan bir blog arıyoruz.

İlk hikaye bir blogcunun değil fakat yinede Türkiye'den Ferarriye binen bir kişinin hikayesi kaydadeğer. Tokatlı Hüseyin yaşadığı hayat hikayesi sonucunda İngiltere de Ferarriye binen kişilerden birisi olmuş. 

Neden bu konuyu araştırıyorum diye meraklandınız eminim Ferarriye binmek başarı hikayesi olduğuna inandığım bir ilerleyiş gibi geldi gerçekten tabii ki Ferrari alabilecek seviyeye gelmek hakiki bir başarı hikayesidir. 

Şöylede bir olay aklınıza gelmiştir Türkiye de Ferrari için yol var mı? evet var efendim hem yol var hemde pistler var siz yeter ki Ferarri alabilecek bir seviyeye gelin. Hemde öyle bir iş yaptım ki bu arabayı aldım diyebilirsiniz.

Konuda vermek istediğim mesaj acaba 'Ne istediğimizi biliyormuyuz ?' Bir Blog sahibi Ferrariye binmek için kendine hedef verebilir mi ? Bir blog için amaç ne olabilir ki sonunda bizi hedeflerime koştursun. Blog dünyasının en iyi yazarları tarafından ele alınan kazanç konuları size bir araç aldırıyorsa siz işinizi gerçekten iyi yapıyorsunuz demektir fakat sonuna şöyle bir şey de eklemek isterim, kırmadan dökmeden yıkmadan yapalım bunları olur mu ?

'İlk bilgisayar kullanmaktan Blogculuğa uzanan yollar serisi diye geçeri kayıtlara olmazsa ... '


Share this article :

+ yorum + 9 yorum

9 Kasım 2018 14:40

Başlığı görünce bir an bu nedir dedim:))
Takipteyim sevgiler..

9 Kasım 2018 15:21

Başlıktayız bizde :)

Adsız
9 Kasım 2018 15:46

Bir anda nevrim dönüverdi ama bi anda u dönüşü yaptırdın . Böyle başlık mı olur Ferrariye binen blogger diye ? gerçi yazdığın konular hep kayda değermiş takipteyim

10 Kasım 2018 23:25

İşin ucunda Ferrari var tabii ki aklınızı da alır :)

12 Kasım 2018 14:25

Adsense güvenerek girdik bu işe ama üjj-bejj getiriyo o kadar, :)

Ferrari'yi anca rüyalarda görürüz gibin :)

12 Kasım 2018 17:36

yabme bea abi üj bejle olck gibi mi be ya. Sen günde kaç saat bakıyon bloguna. Ben illede Ferrariye binicem diyen bloglar var amma haberin olsun Ephendy

13 Kasım 2018 10:05

bu şekilde gelir ile ferrariye binmek hayal ersin bey :)

13 Kasım 2018 13:00

Hayallerimiz Paris Şekiller tarlabaşı modeli olabilir ama elbet bir gün güzel günler göreceğimize inan bir insan olarak hepimize bol şans diliyorum ...
Dev Yemek Evi
Atakan Aydın
:) :) :)

Yorum Gönder

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

 
Support : www.siirlerveguzelsozler.com - All Rights Reserved Bu blog ücretsiz olarak okur yazarlık - eğitim ve gelişim programlarını desteklemektedir.
Şiirler ve Güzel sözler Teması powered by Blogger