Ferrariye binen Blogger - Şiirler Güzel sözler -->

Ferrariye binen Blogger

Tarih : Kasım 09, 2018 Yorum (11)

Oha bu ne der gibi hissettim bir an başlığa bakıp 'Ferrariye binen Blogger' mi olur dedin, Neden olmasın diyelim ki ? Ferarrisi olan Blog yazarı yok mudur ? varsa da şahsen ben tanımıyorum siz tanışıyor-musunuz? Bloglardan para kazanma olayını biraz abartmış mı ? yoksa babadan kalan büyük bir miras mı varda blogculuk yapıp hava atıyorsun derlerdi tabii ki ama böyle bir konu hangi Blog yazarının aklına geldi acaba.

Bu konuya derinlemesine iniyorum Ferrari ile bloglar arasında bir bağlantı olacak mı acaba diye en büyük arama motorumuz Google ile arama yollarına tam gaz çıkıyoruz.

Ferrarisi olan blogger arıyoruz ! 

Ferrari ve blogger arasında bağlantı kuran tam 973 sonuç çıktı tabii ki bunların bir çoğu ayrı ayrı başlıkları da ele almakta, bizim amacımız Ferarri yapmış bir blogcu bulmak . Tabii ki Türkiye de Ferrari'ye binmek kolay bir iş de değil zaten, hep bir söylenti dolaşacak hakkınızda acaba nereden çaldı kimin hakkını yedi gibi gibi bir sürü dedi kodu olacaktı fakat biz alnın teri ile Ferrari sahibi olan bir blog arıyoruz.

İlk hikaye bir blogcunun değil fakat yinede Türkiye'den Ferarriye binen bir kişinin hikayesi kaydadeğer. Tokatlı Hüseyin yaşadığı hayat hikayesi sonucunda İngiltere de Ferarriye binen kişilerden birisi olmuş. 

Neden bu konuyu araştırıyorum diye meraklandınız eminim Ferarriye binmek başarı hikayesi olduğuna inandığım bir ilerleyiş gibi geldi gerçekten tabii ki Ferrari alabilecek seviyeye gelmek hakiki bir başarı hikayesidir. 

Şöylede bir olay aklınıza gelmiştir Türkiye de Ferrari için yol var mı? evet var efendim hem yol var hemde pistler var siz yeter ki Ferarri alabilecek bir seviyeye gelin. Hemde öyle bir iş yaptım ki bu arabayı aldım diyebilirsiniz.

Konuda vermek istediğim mesaj acaba 'Ne istediğimizi biliyormuyuz ?' Bir Blog sahibi Ferrariye binmek için kendine hedef verebilir mi ? Bir blog için amaç ne olabilir ki sonunda bizi hedeflerime koştursun. Blog dünyasının en iyi yazarları tarafından ele alınan kazanç konuları size bir araç aldırıyorsa siz işinizi gerçekten iyi yapıyorsunuz demektir fakat sonuna şöyle bir şey de eklemek isterim, kırmadan dökmeden yıkmadan yapalım bunları olur mu ?

'İlk bilgisayar kullanmaktan Blogculuğa uzanan yollar serisi diye geçeri kayıtlara olmazsa ... '


11 Comments

Comments Yap
avatar
Begendim Paylastim 9 Kasım 2018 14:40

Başlığı görünce bir an bu nedir dedim:))
Takipteyim sevgiler..

Cevapla
avatar

Başlıktayız bizde :)

avatar

Bir anda nevrim dönüverdi ama bi anda u dönüşü yaptırdın . Böyle başlık mı olur Ferrariye binen blogger diye ? gerçi yazdığın konular hep kayda değermiş takipteyim

Cevapla
avatar

İşin ucunda Ferrari var tabii ki aklınızı da alır :)

avatar

Adsense güvenerek girdik bu işe ama üjj-bejj getiriyo o kadar, :)

Ferrari'yi anca rüyalarda görürüz gibin :)

Cevapla
avatar

yabme bea abi üj bejle olck gibi mi be ya. Sen günde kaç saat bakıyon bloguna. Ben illede Ferrariye binicem diyen bloglar var amma haberin olsun Ephendy

avatar

bu şekilde gelir ile ferrariye binmek hayal ersin bey :)

Cevapla
avatar

Hayallerimiz Paris Şekiller tarlabaşı modeli olabilir ama elbet bir gün güzel günler göreceğimize inan bir insan olarak hepimize bol şans diliyorum ...
Dev Yemek Evi
Atakan Aydın
:) :) :)

avatar

Blogdan para kazanamayan ben mi kaldım?:D:D
Çok çalışmak gerek çok mu?
İyi bir çevre çalışması mı yapmak gerek?
sorular sorular..

Cevapla
avatar

hayalleri yüksek tutmak önemli sonuçta, dilerim bir gün herkes hayaline kavuşur:)

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************