Kitap Tavsiye - Kozmik ifsaat - Hazar Tandoğan - Şiirler Güzel sözler -->

Kitap Tavsiye - Kozmik ifsaat - Hazar Tandoğan

Tarih : Kasım 13, 2018 Yorum (5)

Merhaba sevgili blog takipçilerim size harika bir kitaptan bahsedeceğim, Kitap adı Kozmik ifşaat yazarı Hazar Tandoğan adından da anlayacağımız gibi kitap Varoluş ve Evrensel rehberlikle ilgili gizli sırları içeren bir yazı dizesini içeriyor.

Kozmik ifşaat 

Peki neden size bu kitaptan bahsedeceğim ilk önce ondan bahsedeyim, uzun zamandır sosyal medya üzerinde bir grupta üyeyim bu grup dünya ve evren düzenekleri hakkında farklı sırları içeren paylaşımlar yapıyor benim kendi içinde bulunduğum durumlar gördüğüm rüyalar ve bir çok başıma gelen olayları çözümlemekte zorlanıyordum işte tam burada bu sayfa devreye girdi bende sayfada ufak ipuçlarıyla soruma cevaplar aradım ve grupta ki bir çok kişi durumlarıyla sorularıma cevap verir gibi oluyordu fakat farklı bir kişi daha vardı Hazar Tandoğan hanım, diğer üyeler sorularıma net cevapları veremiyordu çünkü bu bir algı meselesiydi ve benim algılarım çok farklı işliyordu bazen halisilasyon gibi gerçek olaylar yaşıyordum hem dini inanışlarımla hem bedenimle bunlara cevap vermelerini istesem belki de kendi inançlarıma saygısızlık yapacaklar diye suskun kalmayı seçmiştim işte burada tekrardan Hazar hanımın benim dini inançlarıma bilimsel açıklamalarla yaklaştığını fark edince işte gerçekleri bilen kişiler her ne şekil olursa olsun gerçeği bulabiliyorlar kanısına vardım. Bu yüzden faydalı olduğuna inandığım bu kitabı kendinize almanızı veya ihtiyacı olan arkadaşlarınıza tavsiye etmenizi öneriyorum . 

Kozmik işfaat - Hazar Tandoğan

Şimdi asıl meseleye geliyorum bu gerçekleri yazmasından sebep Hazar hanım bir saldırı altında her zaman ki gibi gerçekler saklanılmak istiyor Hazar hanımın doğru yolda olduğuna inandığım için destekliyor ve tavsiye ediyorum. 


5 Comments

Comments Yap
avatar
DüşTasarımcısı 13 Kasım 2018 17:32

Daha önce ismini duymadığım bir kitap, merak uyandırıcı..Tavsiye için teşekkürler:)

Cevapla
avatar

Rica ederim efem, Merak uyandırıcı gerçekten. Dünya şu anda aslında NASA ile ilgili bu konularla çalkalanıyor. Geçişler dünyasını aydınlatmak için bilgiler bilgiler bilgiler.. . Yorum için teşekkürler.

avatar
RenkliBlogSayfam 13 Kasım 2018 18:30

Değişik bir tavsiye
Okunacaklar listeme ekledim
Teşekkür ediyorum

Cevapla
avatar

Rica ederim Efem Keyfli okumalar dileriz.

avatar
Babaannemintakvimciği 15 Kasım 2018 16:02

Herkese merhaba, ben aranızda çok yeniyim...sayfamı ziyaret edip takipçim olarak ve yorumlarınızla beni desteklerseniz çok mutlu olurum....herkese kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum....

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************