Blog Yazarları Tanıma Mimi 1 - Şiirler Güzel sözler -->

Blog Yazarları Tanıma Mimi 1

Tarih : Şubat 11, 2019 Yorum (24)

Bu Mim Blog Yazarları için birbirlerini tanıma etkinliği olarak kayıt altına alınıyor. Blog Yazarları Tanıma Mimi başlıklı yazıyı Renkli Blog Sayfam Blogunda gezinti yaparken keşif ettim. #Mim için sorulan sorularla Blog Yazarları birbirini sobelercesine anlatıyor. 


#Mim Yazarlar Tanıma Bu Mimi ilk başlatan Blog yazarı JdSezer Soru cevap şekliyle girmiş olaya JdSezer kendi Miminden başlamak isterseniz okumayan buyrun:( JD Sezer Blog )

Bu Mimde kendimden bahsedeceğim benide tanıma MiM etkinliğine yazacak arkadaşıma kolaylık olsun diye. Hatta kendine Blogumuz Www.SiirlerveGuzeLsozLer.Com adresinde Yazarlar arası tanışma etkinliğine katılmak isteyip Blogunuzda bizi Mimlediyseniz sizin de bizim için böyle bir yazı yazmanızı isteyebiliriz ne dersiniz, her neyse karar senin yazar arkadaşım bu keyifli etkinlikte senide görmek keyifli bir yazı okumamıza neden olacak haydi Mime...

Nerelisiniz : İstanbulluyum doğdum büyüdüm Beykozluyum, Beykoz İstanbul için harika bir semttir bir tarafı doğa bir tarafı denizdir üstelik tarihi bir semttir. Beykoz için harika bir Şiir yazdım. Okumak isterseniz Beykoz Şiirim burada ( Aşk dediğin Beykoz gibi olmalı ) öyle severim Beykozu, Nerelisiniz sorusu gelince anlat anlat bitiremiyorum. 

Burcunuz: Ben Oğlak burcuyum, Burç gerçekliliğine inanıyorum doğum aylarının kişiliğe etkili olduğunu düşünüyorun. Oğlak burcu özelliklerini taşıyan birisiyim. 

Bloglarda en çok ilginizi çeken şeyler: Bloglarda gezinti yapmayı yeni konuları başlıkları keşf etmeyi seviyorum yeni arkadaşlarda cabası oluyor Kısacası Blog ortamları ilgi mi çekiyor. 

En Sevdiğiniz Mevsim: Ben yaz mevsimine tutkunum bir çok şey istediğimiz gibi ve rahat geçen bir zaman Yaz mevsimi bu yüzden Yaz mevsimi benim mevsimim. 


Yabancı Diliniz : Bilgisayarla vakit geçirdiğim için Bilgisayar ingilizcesi biliyorum diyebilirim . Başlangıç seviyesi denilebilinir. 


En Son Okuduğunuz Kitap : Çarpışma - Tuğba Sarıünal kitabını okudum bence harika bir kitap. Kitap için tavsiye yazım var okumak isterseniz buradan-> Çarpışma Tuğba Sarıünal yorumla

Hayatınızda Pişman olduğunuz bir şey : Bende Pişmanlık yaşadım tabii ki en pişmanlık duyduğum olaysa bir arkadaşım sayesinde oldu kendisine iş gösterip iş yerimde işe almamla gerçekleşti bu sayede işimden olduğum doğrudur bu bana büyük bir pişmanlık yaşattı. 

Çantanızdan eksik etmeyeceğiniz Eşyalardan bazıları : Çantamda Kalem ve Kağıt olmazsa olmazdır bir yere gittiğimde kesinlikle bir şeyler karalarım en çok yaptığımsa Söz yazmak bana ait sözlerim var okumak istersen buradan - > Ersince 

En Sevdiğiniz İçecek: Benim değer verdiğim içeceklerin başında Kahve geliyor, Kahve içmek bana haz veren duyguları yoğun yaşamama sebep veriyor bu yüzden kahve içmeyi severim. Blog Yazarı arkadaşlarıma Çay mı Kahve mi sorusunu sormuştum bakınız burada -> Çaymı Kahve mi  keyifli yazılar bunlar mayk... Bak kahveyi duyunca şov oldu. 

Blogunuzdan Para Kazandınız mı ?: Blogum için bir hedefim yok lakin para kazanıyorum. Gerek Google.com üzerinde ki yayıncılık Adsense ile gerekse Bazı Yazarların kitap tanıtımları için kazanımlarım söz konusu oldu. Blogum bir çok güzel söz paylaşımlarının altında yazılı olarak bulunduğu için bir çok söz arayan okuru misafir ediyor. Daha çok talep olursa tabii ki mutlu olurum. Bu konuyla ilgili bende soru sordum mesela Şairler Para kazanır mı ? diye bir başlık paylaştım. Bir başka konu ise Blog okuyun Blog yazın Para kazanın başlığıdır bu konuyla ilgili bir başka görüşüm. 


Mim başlığı için son işleve geldi sıra oda diğer Yazar arkadaşlarımızı bu yazıda anmak, Mime davet ederek bu yazıda kendilerini bir mim etkinliğinde yer aldığını bildirmek büyük bir zevk olacak bu konuyla Mim yazısında Blog yazarı arkadaşlar beni takip edebilirler bende yeni Yazar arkadaşları takip etmek isterim. Bu tanıtıcı etkinlik Miminde benden bahsetmek istersen yukarda ki gibiyim yani. Hadi bol mimler. 

Bizi 3 kişi Mim olduğunu bildiren Seyhan hanıma teşekkür ediyorum, Mim arkadaşım Erhan beye bol şans ve Gezgin Sezer arkadaşım sanada keyifli mimler diliyorum. 

Mim için Okuma Listemden arkadaşları noktalayacam. 


https://sadevederin.blogspot.com/


https://tariflimutfak.blogspot.com/


https://kalemdilegelince.blogspot.com/


https://www.dahamutluyuz.com/


https://www.dertlidostum.com/


https://isbufikirbu.blogspot.com/


https://insanadavet.blogspot.com/


https://www.zanalab.com/


http://kucukdnya.blogspot.com/


https://birpembesever.blogspot.com/


https://aylakeditor.blogspot.com/


https://gunesebakarken.blogspot.com/


https://www.eceevren.com/


http://rabia-serteli.blogspot.com/


https://blogadresimbuzlar.blogspot.com/


 https://devyemekevi.blogspot.com/

https://beydaninkitapligi.blogspot.com/
Şimdilik Mimlerim böyle. Mim etkinliğinde beni bilgilendirmek isterseniz yoruma bekliyorum. Aslında ben Şimdiden hangi Yazar arkadaşımın Miminde olacağım meraktayım. 

24 Comments

Comments Yap
avatar
RenkliBlogSayfam 11 Şubat 2019 22:56

Çok keyifli bir mim ��
Beni kırmayıp mimi yanıtladığın için teşekkür ederim

Cevapla
avatar
Dert Anası Gülhan 11 Şubat 2019 23:05

Merhaba Ersin Bey. Bu ara ne eğlenceli oldu bloglar. Az önce biz hangisini tercih edersin mimini yazdık :) Bunu da keyifle yazacağız tabii ki. Teşekkürler hatırladığınız için. :)

Cevapla
avatar

Merhaba Ersin. Çok özenle hazırlamışsın mimi. Keyifle okudum. Emeğine sağlık. Beni de mimlemişsin teşekkür ederim. Ancak ben bu mimi daha önce yapmıştım. Sana bir mim borcum olsun. Selamlar 😊🤚

Cevapla
avatar

yanii şimdi bir arkadaşımızı mı mimliycaaam :)

Cevapla
avatar

yok yok bu mimi blogumda yazıp kendimi annatcam de miiii yaaa. sonra da bir arkadaşı mimlicem de miiii :)

Cevapla
avatar
Erhan Çakırlar 11 Şubat 2019 23:18

Ersin beyi de tanımış olduk güzeldi elinize sağlık

Cevapla
avatar

teşekkürler

Cevapla
avatar

Sizi de tanımış olduk bu güzel mimle, en kısa zamanda bende cevaplayacağım...Selam ve Dua ile...

Cevapla
avatar

Tanıtım ve bunun gibi genel ağırlıklı konudaki mimler harici orijinal ve anlamlı bulduğum mimlere katılmayı tercih ediyorum, anlayışınıza sığınıyorum.. iyi çalışmalar
Selamlar

Cevapla
avatar
İbrahim Erdoğan 12 Şubat 2019 03:52

Teşekkürler, mim yazısını keyifle yazacağım :)

Cevapla
avatar
Yeşimle Her Telden 12 Şubat 2019 12:19

Her şerde bir hayır vardır.Yaşarken pişman olunan şey bir hayırdır belki bizler için ..

Cevapla
avatar
Yurdagül Çelik 12 Şubat 2019 13:29

Bu mimi yaptık,eski bir mim bu :) Yapmayan arkadaşlardan bekleriz.Benim yazımı okumak isterseniz linki şu;
https://www.dahamutluyuz.com/2018/03/blog-yazarlarn-tanmamim.html

Cevapla
avatar

Teşekkürler en kısa zamanda cevaplayacağım :)

Cevapla
avatar
Buzlar Kraliçesi 12 Şubat 2019 17:02

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık.Teşekkürler beni de mimlemişsiniz en kısa zamanda cevaplayacağım:)

Cevapla
avatar

14 harika yorum için teşekkür ediyorum her birinize ayrı ayrı. Mim etkinliğimize gösterdiğiniz ilgi beni çok mutlu etti. Mim etkinliğine katılan arkadaşlar yorumlarda belirtebilirler link paylaşmak mümkün. Blogumuz bütün yazarlara açık...

avatar

saaaol yaptım ben deee :)

Cevapla
avatar
Yaşamdan Yazılar 16 Şubat 2019 14:55

Devamlı yanında kalem/kağıt olması aklına bir şey geldiğinde hemen yazman çok güzel 👍

Cevapla
avatar

Okudum efem teşekkür ederiz ilginize.

avatar

Miminizi okudum keyifliydi ilgin için teşekkür ediyorum

avatar

Rica ederim efem farklı etkinliklerde görüşmek üzere.

avatar

Merhaba efem, Yorumun için teşekkür ederim borcun hesapta haberin olsun, saygılarımla.

avatar

Bugün paylaşımı yaptım ben de beklerim her daim :)...Selam ve Dua ile...

Cevapla
avatar

harika bir mim yazısı oluşturup listelemişsiniz teşekkür ederim

Cevapla
avatar

Google'da gezerken tesadüfen mime katılımınız gördüm :) Ve blog sayfamız'da düzenlenen mimin buralara kadar geldiğini görmek gerçekten çok huzur verici mimi başlatan ben değilim aslında "Büyük Blog Yazarları"'nın başlatmış olduğu bir mim katılmanızda çok güzel olmuş diğer katılan bütün blog yazarlarınada başarılar diliyorum başarılar :)

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************