Kısa Güzel Sözler ve Anlamlı Aşk Mesajları

En özel hazırlanmış Güzel sözler kısa ve anlamlı Aşka mesajları paylaşılmak üzere hazırlandı. Kısa olması Sosyal medya üzerinde paylaşılması kolay hale gelir. Etkileyici mesajları çevreniz için kullanabilirsiniz. 


En Güzel Sözler 

En güzel sözler Aşk olursa Sevgi olursa Hasret olursa Hüzün olursa olur diyormusunuz ? 
En Güzel Sözler için 
Paylaşın bu sözleri paylaşın, Paylaştıkça büyüyen şey Sevgidir... Büyük sevgiler en büyük aşklara yol açar. Aşık olanlar söylesin... Sevdiğinizi sevgilinize söyleyin yarın çok geç olabilir. Aşk ertelenecek yarına bırakılacak duygular içermez. Aşk anı yaşamakla güzeldir sevgiliyi hoş etmekle güzeldir. Sizde sizin için hazırlanan Kısa anlamlı sözleri paylaşarak değer verdiğinizi gösterin ne dersiniz. 
Kısa ve öz bir paylaşım ilk sırada yer alıyor. Mutluluk isteyen bir ifade gösteren bu resimli söz sevgililer için romantik anların başlamasına neden olur. Hiç bir şeyi ertelemeyen Sevgililer bir ömür boyu mutlu oluyor. Mutluluk sözü 


Mutluluk lazım abi diyen bir sevgiliyi düşünün, ne istediğini biliyorsunuz ne vereceksiniz ona mutlu olması için düşünün... İnsanların bir birine olan düşkünlüğü Aşkla ve sevgiyle mümkün. Aşkınızı ona çekinmeden verin 'Aşk beden değil, bedel ister' unutmayın. 

Hasret Sözü 


'Aklımdaki kişi yanımda olmayınca, yanımdaki hiç kimse umrumda olmuyor. '

İşte bir Aşk mesajı bir Aşık mesajı bu. Aklına düşmüş sevdasının yüreğinde ki yangını anlatır. Onsuz hiç bir şeyin anlamı olmadığını izah eden bu anlamlı aşk mesajı adeta fenomen paylaşımlar arasında. 

#Sevgi sözleri Anlamlı Aşk sözü 

'Öyle bir seveceksin ki... Görenler, Böyleleri kaldımı diyecek.'

#Aşk Mesajı 

Sevginin gösterilmesini istemek gerekir. Göstereceksin nasıl sevdiğini, 'Aşk sevgiline söylediğin iki kelimeden ibaret' de sanma bunu hallerinlede belli edeceksin ki sevgiler karşılıklı olsun. Bu sevda değil midir ki bütün insanlığın istedi bir tutam Aşk ... 

#Cemal Süreya Efsane Aşk sözü 

'Sen; aklım ve kalbim arasında kalan, en güzel çaresizliğimsin.' 

#Cemal Süreyya Efsane Aşk sözü 

Adam yada Kadın fark etmez tutulmuşsa bir kez Aşk sevgisine işte o zaman başlar sevda. Hayat bu neleri getirir bilinmez insanın karşısına ondandır nasıl yaşanacaksa yaşanır Aşk.

#İlhan Berk Görücü usulü Aşk istiyorum

Bir Aşk sözü okumak isterseniz size keyif verecek bir paylaşım İlhan Berk 'den gelir. Üstelik usulünce söz söylemek gerekirse Aşkı arayanların en doğru seçimi olur. Facebook üzerinde ki Cerazza Fan sayfamızda paylaştığımızda yüzlerce paylaşım alan 'İlhan Berk' paylaşımı Kısa fakat etkili bir mesajdır.Güncellenecek - Son güncellenme 26.02.2019 : 18:16

Kısa Güzel Sözler ve Anlamlı Aşk Mesajları Kısa Güzel Sözler ve Anlamlı Aşk Mesajları Reviewed by ErsinCe on Şubat 26, 2019 Rating: 5

6 yorum:

 1. Kisa ve öz güzel sozlermis

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu başlıkta Kısa güzel sözler olarak yayın yapacağız, Blogumuzun devamlı takipçilerimiz arasında olduğunuz için sizden de bu konu ile ilgili söz paylaşımı bekleriz ne dersiniz ?

   Sil
 2. Çok anlamlı sözler derlemişsiniz elinize sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz PINARCA, yaptığınız bu yorum için, siz değerli blog yazarından paylaşımını da bekleriz bu yorum altında bize bir söz paylaşabilirmisiniz ?

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Merhaba Beyda'nın Kitaplığı bu sözler için yaptığınız yoruma istinaden Beyda'nın kitaplığı olarak bu yorum altında kısa anlamlı söz paylaşmak istermisiniz ne dersiniz ?

   Sil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

İnsan olmak - En Anlamlı Söz

İnsanca Sözler  'Bir insana değer vermek, Özen göstermek ona kıymetli olduğunu hissettirmek de, bir 'KÜLTÜR'dür. Bunun eğit...

Blogger tarafından desteklenmektedir.