Usta - Çırak Aranıyor Şiiri

#Şiirler 
Elim sanata düşer usta, yürek acıya Ölüm hep bana bana mı, bana mı düşer ustam? Sevda ne yana düşer usta, hicran ne yana, Yalnızlık hep bana bana, bana mı düşer ustam? Gurbet ne yana düşer usta, sıla ne yana, Hasret hep bana bana mı, bana mı düşer ustam? ÇIRAK ARANIYO

Usta - Çırak Aranıyor Şiiri Usta - Çırak Aranıyor Şiiri Reviewed by ErsinCe on Şubat 25, 2019 Rating: 5

6 yorum:

 1. Mükemmelmiş çok beğendim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğendiğiniz paylaşımlarımızı yorumladığınız için teşekkür ederiz Sibel hanım. Gerçekten harika bir şiir paylaşımı olduğunu yorumlarla da anlamış olduk. Paylaşımlarımıza duydugunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz efem.

   Sil
 2. Çok güzel dizelermiş. Bloğu da aldım takibe hemencik. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba İstiridye Avcısı Bu yazılan şiirde ki dizeler için yaptığınız yorum için memnunuz, Blogumuza olan iyi niyetiniz için teşekkür ederiz. Şiirler blogumuz sizi bayağı bir zamandır takipte, karşılıklı takip için mutluyuz. İyi günler dileriz.

   Sil
 3. Yalnızlık hep bana bana bana mı düşer USTA

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkes kendi payına usta, dizeler de ki şiirimiz her okuyan için farklı duyguları yansıtan efsane bir paylaşımdır. Şiir için yaptığınız yorum için teşekkür ediyoruz.

   Sil

Yorumlarınız bizim için önemlidir.
Yorum Yapmak için Alttaki Forum klavuzunu doldurabilirsiniz.

Öne Çıkan Yayın

İnsan olmak - En Anlamlı Söz

İnsanca Sözler  'Bir insana değer vermek, Özen göstermek ona kıymetli olduğunu hissettirmek de, bir 'KÜLTÜR'dür. Bunun eğit...

Blogger tarafından desteklenmektedir.