Zencefil Tarçın Bal Bir Hazan Hikayesi - Şiirler Güzel sözler -->

Zencefil Tarçın Bal Bir Hazan Hikayesi

Tarih : Haziran 03, 2019 Yorum (4)

Elinizin altında romantik bir kitap olsun, 'Zencefil Tarçın Bal' bu kitabın faydası Aşkın tadını almanızı sağlayacak, nadide yazıma sahip ruhunuza ilaç gibi gelecek duyguların reçetelenmiş halidir Zencefil Tarçın Bal kitabı.

Blogumuzda nadir kitap tavsiyelerimiz olur bilirsiniz genellikle okuduğumuz, takibinde olduğumuz, okumaktan anlayan çevremizin tavsiyeleriyle burada kitap tavsiyesi olduğunu bir kez daha hatırlatıyorum. Kısacası okunası bir kitap daha keşif etmek isterseniz gözünüz kapalı bu kitap alınır. Değerli zamanınızı çalmayacak, size keyif verecek, hisleriniz ve duygularınız gözünüzün önünde tekrar canlanacak ne dersiniz ? 

Kitap için söylemek gereken ön sözlerimiz adından başlayarak geliyoruz, Mükemmel bir karışım olan üçlünün adı kitaba verilmiş, #Zencefil #Tarçın #Bal kitap ismine ilk bakışta garipseyebilirsiniz fakat kitabı elinize aldığınızda hikayesine en uyumlu isimin verilmiş olduğunu göreceksiniz. Tarçın hariç Zencefil ve Bal fazla kaçırıldığında şifasından çok zehir olmasıyla bilinir değil mi ? ilk şifre bu şekilde verilmiş oluyor peki ya Tarçın işte orası en tatlı yeri oluyor, Zencefile değse Tarçın farklı Bala gelse farklı bir tat oluşur bilirsiniz işte hikaye böyle ilerleyecek.

Yazar için söyleyeceklerim de olacak, Yazar; bir hanfendi. İzmirli gibi bir izlenim veriyor. Şahsımca instagram üzerinden takibimde, Şahsi hesap ve kitap hesabı aynı anda kullanıyor bu pek hoşuma gitmedi ya kendi profili olup kitap tanıtacak yada kitap hesabı olup kitap hakkında bilgi verecekti sanırım bir sosyal medya danışmanına ihtiyacı var. Başka söyleyecek şeylerim olurdu lakin kitap harika olduğu için bütün eksileri kapatıyor sizinde tanımanızı isterim bu nedenle buraya Yazara ulaşabilecek bir instagram adresi bırakıyorum siz kendiniz karar verip burada yorumlayabilirseniz daha uygun olacağını düşünüyorum. 

Zencefil Tarçın Bal İnstagram Sayfası burada : www.instagram.com/zencefiltarcinbal/
Yazarımızın adı : Kübra Gürkan

Kitap yorumlamasını size bırakıyorum 'Zencefil Tarçın Bal' canınızın çekeceğini tahmin ediyorum bu nedenle buraya bir kaç paylaşmış olduğu sözü bırakacağım herkese şimdiden keyifli okumalar diliyorum.

#ZencefilTarçınBal

Zencefil Tarçın Bal Kitap Görseli 


Zencefil Tarçın Bal Kitap Yazarı Kübra Gürkan Sözleri 4 Comments

Comments Yap
avatar

Değişik bir isimle kitap yazmış ben şahsen kitabı denemek istedim. Tavsiyen için teşekkür ederim Ersin bey

Cevapla
avatar

Zehra hanım rica ederiz keyifli okumalar efem.

avatar

Tavsiye için teşekkürederiz

Cevapla
avatar
bir kitap aşığı 16 Haziran 2019 18:43

Kitap tavsiyeniz için teşekkür ederiz ersin bey, her zaman ki gibi ilginç kitap ve yazarları azda olsa paylaşıyorsunuz :) bunun altında bir sır var mı diye merak etmeye başladım açıkcası. Kitap adı benim de ilgimi çekti yakın zamanda tedarik edeceğim ve okuduğumda size geri dönüş yapacağım umarım zaman kaybı olarak işaretlemem sizin tavsiyeleriniz de yok öyle kitaplar gerçi. Yazar Kübra Gürkan hanfendiye başarılar diliyoruz paylaşım için teşekkür ediyorum

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************