iyi ki yoksun dersin 1 - Şiirler Güzel sözler -->

iyi ki yoksun dersin 1

Tarih : Kasım 23, 2019 Yorum (0)

Bu başlıkta ' iyi ki yoksun dersin ' derlemesini okuyacaksınız. İyi ki yoksun cümlesi öyle kolay sarf edilen duygu yükü değildir. Bir şarkıda, farklı bir hikayede, belkide bir şiirde bu cümleyi okuyabilirsiniz fakat her birinin anlamında inanılmaz öyküler yatar. Gelelim bu anlatımda geçecek olan +iyi ki yoksun 'u yazmaya. 

#iyikiyoksun


' Bu yazıda biten Aşklara - Giden sevgililere atıflar vardır bu nedenle iyi ki yoksun denir. 'Sevmek dünyanın en güzel duygusudur bilirsiniz, kaptırdınız mı kendinizi görmezsiniz hiç bir şeyi işte o zaman hayatınızdan verdiğiniz ödünlerden bir haber olursunuz. Bu derece bağlılık sanırım aşkın ta kendisi diye tanımlanabilinir. İşte bu zamanlarda varlığı dünyanıza hayati önem arz eden bir kişi size eşlik etmektedir seve seve söylenen bir cümle vardır İyi ki varsın. İyi ki varsın cümlesi kurulduğunda samimiyetle emin olduğum tek şey ona olan duygular oluyordu bu kısacası hakiki bir sevginin kendisidir. Tanışma flört aşk ve devamını beklerken gelen yokluk ... Hikayeyi kısa kesiyorum yokluk öncesi varlıkta gözünüzün kör olduğunu biliyorum çünkü aşk yüksek dozda alındığında kör edici bir maddedir. 
Bir anda karabulutlar tabiri gelirse aklınıza orada bir ayrılık havası eser, bu acıdır, malesef bu durumun tarifi de zordur. İyi ki yoksun dersin denilen hikayede bildiğim, kadının erkeği terk etmesiyle başlayan uzun yıllar alan anılar ağında yaşananlardı. 

Bu süre zarfında erkek için aşka yenik düşmüş bir beden, sevdaya esir olmuş düşünceler yer alır. Sadık kalmış kalp boş bırakılmış bir sol yan vardır. Zaman işte harika bir şey zaman onsuzluk içeren matematiksel bir işlem kendisinden onu çıkartmak işte o zaman koca bir 0 la çarpılmak demekti. ilk bölümü okudunuz yazının devamı yüklenecektir. yorumlarınızı bekliyoruz.


iyi ki yoksun dersin 2  yazılıyor
iyi ki yoksun dersin 3 yazılıyor 
iyi ki yoksun dersin 4 yazılıyor 

Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************