Aldatıcı Öpücük/Mary E. Pearson-Kitap Yorumu - Şiirler Güzel sözler -->

Aldatıcı Öpücük/Mary E. Pearson-Kitap Yorumu

Tarih : Aralık 15, 2019 Yorum (0)

Aldatıcı Öpücük / Mary E. Pearson

#Aldatıcı Öpücük / Kitap Tanıtımı


Uzun zamandır böyle bir genç-yetişkin kitabı okumamıştım.Aldatıcı Öpücüğü okurken lise zamanlarım aklıma geldi ve böyle kitapları ne kadar çok sevdiğimi hatırladım.Okurken ufak bir nostalji yaşadım bu yüzden de.

Kitabımızın başkahramanı bir prenses. Aslında gerçek adı Arabella olmasına rağmen kendine Lia denmesini tercih ediyor. Çünkü genel olarak asi ve bulunduğu durumdan pek memnun olmayan bir prensesimiz var ve hiç tanımadığı bir prensle evlendirilmek üzere. Kitabın başlangıcı böyle elbette devamından bahsedip kitabın keyfini kaçırmayacağım. Ancak ortalıkta dolanan ufak tefek fantastik olgularda bulunduruyor kitap okuyanlar bilirler.


İki adet erkek karakterimiz var ki bunların ağzından da sıklıkla bölümleri okuyoruz.İşte benim kitapla ilgili tek sıkıntımın bulunduğu nokta da bu oldu maalesef. Keşke erkek karakterlerin ağzından bölümler okumasaydık dedim kitap boyunca.Çünkü onların bildiklerini hemen bilmemiz kitabın barındırabileceği gizemi hemen yok etti  ve biz okurken her şeyi bilir bir durumda okuduk.Tek istediğim biraz daha gizem barındırması ve erkek karakterlerin kimliği açığa çıktığında Lia gibi bizimde şaşkınlık içinde olmamızdı.Yine de kitap benden biraz daha genç okuyuculara hitap etse bile başta dediğim gibi bir nostalji havasında okuduğum için sevdiğim bir kitap oldu.

#Kitap Tanıtımları ( Alıntı )  


Siirlerveguzelsozler.com / #Kitaplık 


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************