Ziyaretçilerimize teşekkür ederiz - Şiirler Güzel sözler -->

Ziyaretçilerimize teşekkür ederiz

Tarih : Mart 13, 2020 Yorum (5)

Uzun zamandır yayın yapan blogumuz siirlerveguzelsozler.com adresi bir çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Blogumuzu gerek sosyal medya gerekse arama motorlarını kullanarak giriş yapan ziyaretçilerimiz bir çok Şiir, Güzel söz, Duvar yazısı, dini sözler ve mesajlar, kompozisyonlar ve soru cevaplarla kullanıcılarının keyifle okuyacakları zamanı geçirmesini sağlamaktadır. 

' Teşekkürler Okurlarımıza... '

Siirlerveguzelsozler.com ziyaretçilerine teşekkür ederiz. 

Gerek Facebook sözler sayfalarımız #Cerazza ve #Şiirlerveguzelsozler üzerinde yayınladığımız sözler binlerce kişi tarafından görülüyor. Gerekse pinterest.com ( Güzelsözler ) üzerinde yayınladığımız blogumuzun yayınlarına katılan ziyaretçilerimiz. Twitter üzerinden şahsi hesaplarıyla blogumuzu tanıtan kullanıcılar ve Bloglarında bizi tanıtan yazar blogger arkadaşlarımız vasıtasıyla burada bizimle tanışan ziyaretçiler ve daha bir çok kanal üzerinden burada bulunan arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyoruz. 500.000 gösterimin üzerine çıkışımızın anısına bu mesajı yayınlıyorum. 

İyi ki varsınız okurlarımız, 

13.03.2020 tarihli istatistiği

İşte Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık olarak hangi ülkelerden ziyaretçimiz var  


Bugün günlük olarak ülke bazında Blogumuzu ziyaret eden ziyaretçilerimiz. 


ÜlkeSayfa görüntüleme
Türkiye
135
Hong Kong
98
Amerika Birleşik Devletleri
38
Bilinmeyen Bölge
27
Rusya
25
Almanya
5
Mısır
3
Fransa
3
Azerbaycan
2
Belçika
2


Bugün içinde haftalık olarak Blogumuzu ziyaret eden ülkeler.


Ülke Sayfa görüntüleme
Türkiye
1238
Hong Kong
788
Rusya
322
Amerika Birleşik Devletleri
199
Bilinmeyen Bölge
121
Almanya
82
Fransa
37
Belçika
22
Ukrayna
21
Arjantin
16


Bugün içinde Aylık olarak Blogumuzu ziyaret eden ülkeler. ÜlkeSayfa görüntüleme
Türkiye
5512
Hong Kong
1861
Bilinmeyen Bölge
1004
Amerika Birleşik Devletleri
960
Rusya
565
Almanya
262
Fransa
193
Belçika
124
Çin
122
Arjantin
51


Yapılan bu istatisk üzerinde Ülke bazında ŞiirlerveGüzelsözler blogumuzu ziyaret eden liste nin 1 numarası TÜRKİYE olarak kayıtlandı. Türkçe yayın yapan blogumuzun Türkiye ziyaretçisi bir hayli fazla. 
İkinci sırada Hong Kong gelmekte. Şiirler ve Güzel sözler okuma yapan Hong kong ülkesi son zamanlarda Türkçe olarak yayın yapan bloglara merakları artmış bulunmakta. Şehir gezileri tanıtımları ve ülkelerin Edebiyat sitelerini Hong kong ülkesi ziyaretlerini gerçekleştirmekte. Ayrıca teşekkür ediyoruz. 
Blogumuzu üçüncü sıradan ziyaret eden 'Bilinmeyen Bölge' ise bilmediğimiz gizli profiller içeren ve istatisk yapan robotlar tarafından giriş yapan ülke olarak gösterilmektedir. Gizli ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. 

Diğer bir kıta Amerika Birleşik Devletleri üzerinden blogumuza ziyaretçimiz azınmayacak kadar var. Bu ayki yapılan ziyaretleri için ABD ülkesinden okurlarımıza teşekkür ediyorum. 

Sosyal aktiviteleri fazla olan blog, sosyal medya kullanımda ileri seviyede olan Rusya ülkesinde dikkat çekecek kadar giriş alıyoruz. Rusya üzerinde blogumuza giriş yapan tüm okurlara yorumculara teşekkürlerimizi iletiyoruz. 

Türklerinde bir hayli fazla olduğu ülkelerden blogumuza ziyaretçi olarak girişleri olan Almanya içinden blogumuzu ziyaretleyen Edebiyat seven sözler okuyan okurlara teşekkürlerimizi buraya bırakıyoruz. 

Daha önce pek ziyaretçi bulamadığımız FRANSA ülkesinden son aylarda aldığımız ziyaretçi oranı hiçde azımsanmayacak kadar değil. Fransa ülkesinden blogumuza yapılan girişler bir hayli zaman geçiren Fransa ülkesinin okurlarına teşekkür ediyoruz. 

Ve yeni yeni blogumuzu keşf eden ülkeler Belçika - Çin - Arjantin ülkelerinden Güzel sözler blogumuzu ziyaret eden okurlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. 

Şiirler ve Güzel sözler yayınlarımız ile bir çok ülkede ziyaretçi potansiyelimiz oluşturduk. Edebiyat dalında bir çok yayın yapan blogumuz bir çok ülke değerlerininde Edebiyat paylaşımlarına yer vererek ülkeler arası sempati kazanmıştır. Bir çok okur ve yazarın blogumuzda buluştuğunu bilmek bize daha fazla yayın yapma şevki veriyor. Yeni yayıncılık hayatımızda Edebiyat dalında ki bir çok konuyu blogumuzda bulabileceksiniz. Sizde bu blogda yayınlanmasını istediğiniz konulara vurğu yapabilirsiniz. 

Ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. / İyi ki varsınız...

Bu zamana kadar 'Şiirler ve Güzel sözler Blogumuzu' ziyaret sayısı : ' 706.523 '

 Siirlerveguzelsozler.com / Yönetici - Ersince

5 Comments

Comments Yap
avatar

tebrikler :)

Cevapla
avatar
Babaannemintakvimciği 14 Mart 2020 11:07

tebrikler ne güzelmiş başarılarınızın devamını dilerim

Cevapla
avatar

Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınızla yalnız bırakmayan dostlarımıza da ayrı bir konuda teşekkürlerimizi ileteceğim... 1858 yorumla uzun soluklu bir yorum ayrışımı gerekiyor gözüm korktu yazarken

avatar
Beyda'nın Kitaplığı 16 Mart 2020 18:02

Tebrikler:)

Cevapla
avatar

Ziyaretçilerimizin geldiği ülkeleri açıkladık. Güzel sözler ve şiirler okuyan ülkeleri tebrik ederken bu yazımıza yorum yapan arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************