Çöplükten Yıldızlara

Tarih : Eylül 17, 2018 Yorum (0)

Çöplükten Yıldızlara 

Yeni bir Roman 'Çöplükten Yıldızlara' içinde bir çok başlığı aynı anda içeren yaşanmış ve yaşanacak olan hayat hikayeleri, roman olur derler ya...  Çöplükten Yıldızlara roman olmuş hayatların yazıtlarını içerir...

 


#ÇöplüktenYıldızlara Romanı Kitapları Dizileri 


          Bu hikayeye konu olan şahıslar geçmiş ve bugünün yaşamını ele alarak yazılmıştır. Bir çok başlıktan ibaret olan bu konuda kimi zaman kendinizi kimi zaman bir yakınınızı başka yerlerde ise başınıza ne geleceğini önceden öngörenlerin nelerle karşılaşıp neler yaşadıklarını iyisiyle kötüsüyle okuyacağız.
'Çöplükten Yıldızlara' Sloganının resimlerinin altında bilinç altına yer edecek içerikler yer almaktadır. Bu başlık altında paylaşılan yazının altında ki resim olayın başlangıç yeri ve senaryoyu içermektedir. Konuya 16.09.2018 tarihinde ilk girişi yapmış bulunmaktayız. 

        Konuları ele alıp yazmamızı sağlayan ' Engin ' arkadaşımıza ve gizli ilham perimiz olan şu anlık isminin açıklanmasını doğru bulmadığımız kişiye de şimdiden teşekkür edeceğiz. Burada yazılan olaylarda kişiler farklı olaylar aynı olabilir ve tamamen gerçekçilikle yazılacaktır. 

Sayfalar yazıldıkça buradan başlık olarak tanıtılacaktır. Takip etmek için web sitemizi / sosyal medya kanallarımızda takipte kalarak hem konuya ulaşabilir hemde destekçimiz olabilirsiniz. 

Bu başlığa gösterilen ilgi için şimdiden #Sokak Şairi teşekkür eder. 

 - ErsinCe
Email : ersince1907@gmail.com - info@siirlerveguzelsozler.com


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************