Hikayeler Okumak Kim İster ? - Şiirler Güzel sözler -->

Hikayeler Okumak Kim İster ?

Tarih : Mart 17, 2019 Yorum (1)

Bu sayfamızda Hikayeler için tanıtım yapacağız. Hikaye okumak isteyenler kolayca istedikleri hikayelere anında ulaşsın diye bu sayfayı Hikayeler için kısayol yapacağız. E-kitap gibi okunabilen üstelik beğendiğiniz hikayeyi yorumlayabileceğimiz veya istek öneri şeklinde belirterek okumak istediğimiz Hikayeleri buradan işaretliyeceğiz.  


' #Hikayeler Okumak Kim İster '


Bu sayfada ulaşabileceğiniz hikaye kategorileri listeleyeceğiz, bu listeler yeni hikayeler yazıldıkça ve öneriler sayesinde yenilenecektir. İsterseniz hangi kategorilerde hikayeler olacağına bir göz atalım ne dersiniz ? 
                 1 - Haftanın En Çok Okunan Hikayesi 
                 2 - Yeni Yazılan Hikayeler 
                 3- Sizden gelen Hikayeler 
                 4- Ayın En Çok Okunan Hikayesi 
                 5- En Çok Yorumlanan Hikayeler 
                 6- Editörün Tavsiye Ettiği Hikayeler 
                 7- Rastgele Hikayeler 


Numaralanan hikaye kategorileri dikkat çeken hikaye başlıkları olarak kayıt altına alınacaktır. Birden yediye kadar seçilmiş olan hikayeler genellikle okuyucu tarafından belirlenen hikayelerdir. Sırasıyla açıklayacak olursak bir numarada haftalık okunma oranına göre listelenmiş hikayeleri göreceksiniz paylaşılan hikayenin kaç kişi tarafından okunmasını istatistik olarak ölçerek okuyucusuna haftanın en çok okunan hikayeleri olarak tavsiye edilecektir. İki numaralı başlıkta yeni yazılmış hikaye rehberini bulacaksınız yazarlar tarafından yazılmış çiçeği burnunda mis gibi yeni okunmaya başlanan hikayelerin tanıtımı iki numaralı başlıkta hikaye okurları ile birlikte olacak. Üç numaralı başlıkta sizden gelen hikayeler yer almakta, Sizden gelen hikayeler başlığı sitemiz www.siirlerveguzelsozler.com adresinde sağ blokta Bize Yazın kısmında ileti gönderme ile oluşan yada sitemizin İletişim sayfasından irtibata geçerek gönderilen hikayelerden oluşan bölümdür.Dört numaralı başlık haftanın en çok okunan yazıları gibi ayın en çok yazılarının listelendiği yerdir, Haftalık üst üste en çok okunan yazılar  ayın en çok okunan hikayesi olmayı başarabilir bu şekilde aylık istatistik oluşturularak seçilen hikayeler Ayın En Çok Okunan Hikayesi olarak okurlarına tavsiye edilir. Beş numaralı başlıkta en çok yorum alan hikayeler yer alacak bu şu anlama geliyor sitemizde yayınlanan hikayeler takipçilerimiz ve ziyaretçilerimiz tarafından yoruma açık şekilde yayımlanacak her bir yorum hikaye için bir adım daha öne çıkma fırsatı yakalama şansını verir, Yorumlanan hikayeler arasında en çok yorum alan hikaye En çok yorumlanan hikayeler başlığıyla listelenmek üzere tavsiye edilir. Altıncı başlık olarak Editör tavsiyesiyle önerilen hikayelerin seçimiyle okurlara sunulan hikayeler yer almaktadır, Editör sitemizin yönetici yazarlarından oluşur bu yöneticiler bütün yazıları okuyarak yayınlarlar Editör seçimlerinde üç numaralı başlıkta sizden gelen hikayeler için onaylarken bu hikayeleri tavsiye edeceği hikayeler içinde listeler bu hikayeleri puanlayarak Editörün tavsiye ettiği hikayeler başlığına uygun seçimler yaparak okurların keyifli hikayeler okumasını sağlar bu nedenle en iyi hikayeler Editörün seçiminde ki hikayeler olabilir göz atmanızda fayda var kaçırmayın deriz. Yedinci başlık Rastgele hikayeler ile ilgilidir, Rastgele derken her hangi bir kuralı yok yayınlanması için yeterli sitemizin içerisinde yazar tarafından yazılmış yayınlanmış olması yeterli, Rastgele hikayeler yayınlamak için bütün hikayeler numaralandırılır ve kura çekimi başlar bütün hikayeler arasında beş hikaye seçilir bu başlıkta paylaşılır Rastgele hikayeler şansınıza hangi hikayenin çıktığını görmek hikayeler konusunda şans sizinle yada şansız hikayeler seçimiyle size denk gelen hikayelere göz atarak kahvenizi yudumlayarak keyifli vakit geçirmenizin yollarından birisidir. 

www.siirlerveguzelsozler.com 'Şiirler ve Güzel sözler' Başlıklı hikaye defterimizin kayıt altına aldığı takipçilerimizin ve ziyaretçilerimizin keyifle zaman geçirmesi için yayınlanan Hikayeler 


'İşte Keyifle okunacak Hikayeler arasından seçtiklerimiz.'1 Comments:

Comments Yap
avatar

Sevemedim hiç bir kadını başlıklı hikayenizi ben okudum çok duygusal bir hikayeydi liste yaptım her gün bir tanesini okuyacağım hikayelerin lütfen hikaye arşivinizi genişletin, Hikaye okumak beni mutlu eden etkinliklerden. Hikayeyle kalın... Hikaye paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Cevapla


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************