Şiirler ve Güzelsöz Yazarı olmak

Tarih : Eylül 30, 2018 Yorum (0)

               Edebiyat kategorisinin en havalı yazma şekli 'Şiirler ve Güzelsöz' yazmaktır. Yazar olmak için; bilgi sunumunuzun kalem yönü iyi olursa yazarak kendinizi büyük bir dünyaya duyurabilirsiniz. Sosyal medya mecralarında en çok paylaşım alan yayınlar Edebiyat bölümünün paylaşımlarıdır. Siirlerveguzelsozler.com web blogumuzun 500.000 üzerinde gösteriminde söz aramaları ön plandadır. Paylaşım hedeflerinizin bir çok kişiye ulaşmasını görsel ve yazılı paylaşım gazetesi olan sitemizde yayınlamak 'Yazar adayı' olabilirsiniz.

Yazar olmak için ne yapmalıyız ? 

Şiir defterimizde yazar olmak için görsel veya yazılı sözlerinizi bizimle paylaşabileceğiniz alan gereklidir bu e-mail ilede olmaktadır. Görsel hazırlamak için gerekli programlar kullanabilmek aranan bir yazar adayı olduğunuzun izini göstermektedir. Edebiyat bölümünde Şiirler ve Güzel sözler için hazırlanan Sevgi ve aşk dolu sözler hazırladıysanız ? İnstagram ve Facebook üzerinde paylaşımlar yapıyorsanız beğenileriniz varsa adımlarınızı atmışsınız demektir. 

Siirlerveguzelsozler.Com üzerinde Yazar olmak ne fayda sağlar ?

Şiir defterimizde yazar olan kişiler için harici bir profil sayfa oluşturulmaktadır. Profil sayfada Yazarımızın sosyal medya mecralarında bulunabilir adreslerinin yayınlanması email bilgisi ve web site bilgileri gibi hususlara yer verilmektedir. Eğer sosyal medya üzerinde bir sayfa veya profilinizin bilinirliğini arttırmak istiyorsanız işte tam aradığınız adımlar. Profil sayfanızı her paylaşım yaptığınız başlığın altında yazar olarak yönlendirme alırsınız buraya giren kullanıcılar yazar bilgilerine ulaşırlar. Bu hem sosyal medya sayfalarınızın tanıtımı hemde web sitenizin arama motorlarında çıkışı içişnde gerekli bir tanıtımdır. 

Yazar olarak nasıl paylaşım yaparım ?

Yazar olarak Şiir defterimizde paylaşım yapacak Yazar arkadaşlarımızın Gmail hesabı kullanması gerekmektedir bu hesap üzerinden giriş linkleri verilir. Sitemiz Blogger üzerinden hizmet verdiği için tamamen Google hesapları ile giriş yapılmaktadır bu yazarımız içinde yazılarının korunması açısından gerekli bir giriş yoludur. Email hesabınız Yazar girişi olarak eklendiğinden blogger üzerinden giriş yaparak yazı yazmaya hazır hale gelir. Profil sayfanız için gerekli bilgileri de paylaşmanız gerekmekte örneğin 

  • Yazar Sayfası için gerekli : 
  • İsim Soyisim : 
  • Takma isim : 
  • Facebook link : 
  • İnstagram link :
  • Twitter link : 
  • Pinterest link : 

Kendisi hakkında genel bilgi : 

Şiirler ve Güzel sözler bölümüne hangi başlıklar altında yazar 

Gibi bilgileri sayfasında paylaşıldıktan sonra yazar olarak konu açabilir paylaşım yapabilir hale gelmiş olursunuz. 


E-mail adresinizi ekledikten sonra, Blogspot.com ve Blogger.com üzerinden giriş yaparak yeni yayınlar oluşturabilirsiniz Yazarlığınız hayırlı olsun.

info@siirlerveguzelsozler.com - ersince1907@gmail.com adresine mail atarak yada konu altından irtibata geçebilirsiniz. Konuyla ilgili mailler en geç 24 saat içerisinde geri dönüş yapılır. 


Okuduğunuz bu konu için yorum yapmak istermisin ?
Daha fazla içerik paylaşmamız için heyecanlanmalıyız bize yorum yaparak fişeklenmemizi sağlarmısın ?
*******************
#Edebiyat Sitesi Yazı - Yorum ilişkisi içerisindedir bu yüzden
******************
Yorumlarınızı önemsiyoruz ve bizim için yorumlarınız önemli.

******************
Yorum yapmak için Forumu doldurup düşüncenizi paylaşın lütfen
*****************